Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez a program?

Mi ez a program?

Figyelt kérdés
Vettem egy új laptopot a múlt héten és egy szerelőhöz vittem, hogy rakjon rá windows 10-et. Ma vettem észre, hogy valami KMSpico nevű program található rajta. Ez vajon mit tesz? Törölhetem?

2018. nov. 10. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez aktiválja a Windowst. A szerelő lopott Windowst tett rá neked (mennyit fizettél érte?), amit ugye nem lehet legálisan aktiválni. Ez a program viszont megoldja.
2018. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én 4 ezret fizettem a Windows-ért.
2018. nov. 10. 21:41
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti, hogy át lettem verve?
2018. nov. 10. 21:42
 4/11 anonim ***** válasza:

igen,át lettél verve.

ha legális windowst akarsz,akkor az 30000 ft környékén kezdődik.

2018. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Annyit nem szeretnék rá költeni, aktiválni akkor hogyan tudom?
2018. nov. 10. 21:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha összesen fizettél 4 ezret, az nem sok, az gyakorlatilag a munkadíj.


Windowst egyébként lehet olcsóbban is kapni, ún. újrahasznosított licence-t, akár pár ezer ft-ért is.


Az aktivációt megoldja helytted a KMSpico, de ez nem legális.

2018. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és érthető válaszokat, csoda ilyen kedves és segítőkész emberekkel találkozni manapság. :)
2018. nov. 10. 21:54
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha kmspico van rajta mar keso. Backdoort nyitott ismerosomnek és meg par embernek magatol zarodtak be bongeszo lapok volt hogy a fajlintezo zarult be. Es ezt csomoan tapasztaltak kmspiconal
2018. nov. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

ha kmspico nem volt fent ilyen bajok nem jelentkeztek/ tehat erdemes ujratelepiteni windowst tiszta forrasbol pl innen: [link]


Az sem gaz ha nem aktivalod bar en megvettem , ismerosomnek par honapja aktivalatlan megsem vinnyog

2018. nov. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Önmagában a KMSpico nem vírusos, de a neten ezerféle változat kering, ami mind tele van trójaival, még hivatalos(nak látszó) oldala is, ami persze kamu. Csakis a mydigitallife fórumról szabad letölteni, az az eredeti, vírusmentes változat.
2018. nov. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!