Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legjobb videószerkeztő program...

Legjobb videószerkeztő program fmv készitéshez?

Figyelt kérdés

Számomra fontos szempontok:

-Lehessen vele videót vágni

-Ne rakjon a videóba vízjelet

-Ingyenes legyen, de nem úgy hogy pl.: 3 nap próba idő

-Legyenek benne jó effektek

-Lehessen a videó alá hangot vágni


(most hirtelen ennyi jutott az eszembe)


De összegezve: Jó fan made mv-ket lehessen vele szerkezteni :D


(Windows 8.1)



2018. nov. 18. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

figyelj, mi az az fmv?


amúgy rengeteg ilyen van , de van egy rossz hírem, egyik se ingyenes, azaz vagy korlátozz módoban, pl vízjellel és csak alapfunkciókat tudsz használni vagy letöltöd/megszerzed vkitől a kalózverziót.

Pinacle, Adobe, Filmora, ezek mind jók

2018. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

16:31 le írtam hogy az fmv az fan made mv, magyarul ha valaki valaminek a rajongója és csinál róla egy zenés kis videót, azt hívják fmv-nek.


És rendben. Köszönöm :D

2018. nov. 18. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:

A Videopad Video Editor szerintem minden igényedet kielégíti, bár effektek terén van hova fejlődnie.

[link]

2018. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:
A szerkesztés szempontjából tökéletesen irreleváns a téma, az meg pláne, hogy történetesen fan készítette, vagy hater. Szerencsésebb lett volna, ha inkább azt tisztázod, hogy a keresősorban talált kismillió hasonló kérdésnél ajánlott szoftverek miért nem feleltek meg az igényeidnek. Gondolom, annak is megvolt az oka, hogy a GyK által hasonlónak ítélt témákat (ld. Kapcsolódó kérdések) elhárítottad, és megerősítetted, hogy te bizony újdonsággal hozakodtál elő. Egyéb infó nélkül erre az okra sem könnyű tippelni, a megtévesztő látszat szerint most az egyszer kifejezetten jó irányban próbált segíteni az oldal.
2018. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és eza videopad ténylegesen is ingyenes vagy csak úgy hirdetik? most már engem is érdekel ... :)
2018. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:

@#5:

Legalábbis van egy ingyenes kiadása is. A fentebb közölt linket ezen az oldalon találod, „Get it Free” címszóval:

[link]

Itt egyben az is kiderül, hogy csak otthoni, nonprofit használata engedélyezett. Hogy ezt tényleges ingyenességnek tekinted, az rajtad múlik, az én fogalmaim szerint jelentős korlátozás, és ez engem például zavar, ha történetesen sosem csináltam is még anyagi haszonnal kecsegtető videót. Ezen túl nem tudok róla többet, viszont érthető és elnézhető, ha kevesebbet tud a fizetős változatnál, esetleg annak a megvételére biztató reklámot tartalmaz. Internetes hozzászólások alapján mindenesetre egyszerűsített, de működőképes programról van szó, nem pedig használhatatlanná korlátozott demóról.

2018. nov. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!