Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 laptopon akkumuláto...

Windows 10 laptopon akkumulátor ikon részletei eltűntek, mitől van ez?

Figyelt kérdés

Ugye a laptoposok pontosan ismerik ezt az akkumulátor ikont lent a tálcán, jobb oldalt.

Egy Asus VivoBook x542 DM004-em van, eddig semmi probléma nem volt ezzel az ikonnal. Volt, hogy eltűnt, de ezt hamar orvosoltam az eszközkezelőkben.

Viszont most itt van az ikon is, meg is nyílik, viszont eddig volt egy skála, egy csík, amin tudtam állítani, hogy mennyi teljesítményt adjon le.

Volt Teljes Akkumulátor kímélés, Jobb akkumulátor, Jobb teljesítmény, majd egy Teljes teljesítmény. Az első és az utolsó nevében nem vagyok biztos.

Viszont ezek úgy ahogy vannak eltűntek. Mitől van ez, és hogy tudnám visszahozni?



#akkumulátor #ikon #Asus #Windows 10 #teljesítmény csík
2018. nov. 19. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le a laptopod gyártói oldaláról a drivereket, ez valami driveres gebasz lesz.
2018. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fent van mind gyári CD-ről, de rendben. Rálesek!
2018. nov. 19. 20:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán lett jobb :(
2018. nov. 20. 13:54
 4/5 A kérdező kommentje:

Végül sikerült megoldani!

Akinek hasonló problémája lenne:


Az akkumulátor ikonra kattintsatok jobb egérgombbal, majd az Energiaellátás menüpontra.


A Teljesítménycentrikus módról állítsátok kiegyensúlyozottra! :)

2018. nov. 20. 14:00
 5/5 Dpietro76 válasza:

Start menü-Eszközkezelő-telepek.

Tiltsd le a felsőt,aztán engedélyezd újra! Kész..

2019. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!