Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan menthetek le egy...

TomW kérdése:

Hogyan menthetek le egy fájlba egy frissen telepített windowsos partíciót, későbbi, újratelepítés helyetti visszaállítás céljábó?

Figyelt kérdés
A W10 újra telepítése helyett szeretném egyszerűen egy elmentett fájlból visszaírni a partícióra a frissen telepített/beállított Windoes 10 -et. Régebben próbáltam az Easeuse -t, el is mentette a komplett partíciót, de soha sem sikerült neki újból kiírni, mindíg belesült. Egyébként saját bootlemezzel indult, így csinálta. Milyen program tudná ezt megcsinálni nekem?

#Windows #partíció lementés
2018. nov. 21. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen a norton Ghost volt erre a tökéletes megoldás.
2018. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Acronis True Image

AOMEI Backupper Professional

Genie Backup Manager Professional


Ezek mind erre valók.

2018. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Paragon Backup & Recovery Free

[link]

Ingyenes, lehet vele bootlemezt is készíteni USB dugóra. Egy régebbi verzióját sokat használtam. Ez az új nem tudom, hogy hogyan működik, mert már nincsen rá szükségem, de majd kitapasztalod.

2018. nov. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a CloneZilla-ra esküszöm. Puritán a felülete, de interaktív és tökéletesen működik.

Bebootolsz róla és tud menteni helyi HDD-re, USB-re és hálózatra is.

2018. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!