Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Adobe kedvezményt...

Hogyan lehet Adobe kedvezményt kapni?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Szeretném megvásárolni az Adobe fotós csomagját. (LR+PS+20GB felhő tárhely)

Alapból sem drága, de mivel diák vagyok, kihasználnám a kedvezmény lehetőségét! Oda van írva, hogy a diákoknak extra kedvezmény és hasonlók... Azt nem tudom, hogy hogy lehet ezt úgymond megszerezni? Valaki légyszives leírná a folyamatot lépésről lépésre? Köszönöm!



2018. nov. 29. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A további kedvezmény szerintem nem magára a Phtography Plan-re vonatkozik, hanem egyéb kapcsolódó dolgokra (legalább is a weboldal alapján én így értelmezem). Az tudod, hogy ezzel nem megvásárolod, hanem előfizetsz az említettekre és ez havidíj ugye?
2018. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen! Most jobban keresgéltem, és mintha csak annyi lenne hogy az összes alkalmazás kerül 19$ba. Az is jó lenne😃 csak nem tudom, hogy lehet azt megvásárolni
2018. nov. 29. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!