Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szét tudom választani a...

Szét tudom választani a Facebook-ot és a Messenger-t?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a Facebook fiókot ki tudom törölni véglegesen úgy, hogy a Messenger fiókom megmaradjon?

2018. dec. 2. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokan panaszkodtak, amikor a Facebook az oldal csetszolgáltatását a mobilos felületeken különválasztotta a közösségi oldaltól, így gyakorlatilag két teljesen szeparált közösségi oldala lett hirtelen ugyanazokból a regisztrált emberekből. Remek trükk volt, a piaci logikája is megvolt a dolognak, most pedig különösen jól jön azoknak, akik el is hagynák a Facebookot, de azért küldenék is egymásnak a haverokkal a kaki emojit. A Facebook és a Messenger olyannyira nem jár már kéz a kézben, hogy nyugodtan törölhetjük a Facebook fiókunkat, attól az üzenetküldő szolgáltatást még tudjuk használni. Ehhez annyi kell, hogy regisztrációkor csak beállítsuk, hogy nem vagyunk Facebookon, és akkor a telefonszámunkat megadva tudunk regisztrálni a szolgáltatásba, mint az összes többi hasonló csetprogramba.
2018. dec. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit az előző válaszoló mondott teljesen így van, viszont ha egy fiókod van Facebookra és Messengerre, akkor csak azt tudod csinálni, hogy felfüggeszted a Facebook fiókot, de ettől még a Messengert tudod használni. Ezt a Biztonság, Személyes adatok menüben tudom megtenni a Beállításokban.
2018. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A felfüggesztés mennyi időre szól? Egy kattintás és újra visszalephetek? Torolnem magam a Facebook rol, sajnos már nem arról szól mint régen, az emberek csak kémkedés re használják... Undorító.
2019. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!