Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 telepítése USB...

Windows 10 telepítése USB vel. Miért nem működik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 8.1-et szerettem volna win 10 re rakni USB flash segítségével. Addig minden okés volt még a Media Creation Tool-t leszedtem, meg felraktam egy hosszas várakozás után a prendrivera. Mikor sor került a telepítésre, a BIOS-ban átraktam az USB-t az elsö helyre, majd mikor bootolni akartam, bedobott egy kék képernyöt Recovery: your pc needs to be repaired felirattal.. És itt lényegében meg is akadt a "telepítés" próbáltam más usb portokban is, de nem sikerült egyikkel sem. Most ugyanugy a Media Creation Toollal, viszont most iso fájlban szedem le, és rufussal rakom a pendrivera. Talán ez segíthet a problémámon?

2018. dec. 4. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, segíthet. UEFI/GPT-t válassz, Fat32 fájlrendszerrel.
2018. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!