Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Az office azt írja ki, hogy "nem licencelt termék" és aztán azonnal bezár, mi a teendő?

Már több, mint egy éve használom hallgatóként ingyenesen az office termékeket, eddig semmi probléma nem volt vele, most viszont amint megnyitom kapok egy hibaüzenetet, ahol ha rányomok a "javítás most"-ra, azonnal bezárja az egészet. Be vagyok jelentkezve az officeba az egyetemi e-mail címmel ami a letöltéshez kellett.

Keress kérdéseket hasonló témában: Office

dec. 7. 02:35  Privát üzenet  

A válaszok
Emlékeim szerint évente meg kell újítani a licencet.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont dec. 7. 07:55 Privát üzenet

Ugyan azt akartam írni mint az első.

Főleg, mikor olvastam, hogy több mint egy éve használod.

Nekem is ugyan ezt játszotta, meg se lehetett szinte nyitni, szóval töröltem és tanulói licence-re töltöttem le másikat ahol nem volt elég bejelentkezni, hanem újra lezajlott az összes adat egyeztetése.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont dec. 7. 08:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi! Letöröltem és próbáltam újratelepíteni, de mikor már kb. a 90%-a megvan, jön egy újabb hibaüzenet, hogy "valami hiba történt" és egy "30015-13 (-2147023838)" hibakód.

# 3/3Időpont dec. 7. 09:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt írja a gépem hogy a windows hamarosan lejár én egy termékkulcsot kér de én nem tudom mi ez a windowsom eredeti win 10 pro mi a teendő?
AliExpressen sokszor előfordul, hogy a termék még nem érkezett meg, de már le kéne zárni. Ilyenkor mi a teendő?
Ebay vásárlás: A termék nem jött meg, az eladó törölve. Mi a teendő?
Mi a teendő ha extrem digitalnal 3-ból csak 1 termék érkezett meg?
Nincsen aktiválva a windows 10-em. Mi a teendő? Másik termék kulcsot kell megadni?
Hiányos termék? Mi a teendő?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!