Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felugró idegesítő ablakok...

Felugró idegesítő ablakok Chrome böngészőben?

Figyelt kérdés
Sajnos megnéztem 1 videót ezen a mocsok putlockeren és azóta jobb oldalt felugrik csomó hülye ablak hiába állítottam be a Tartalomnák, hogy minden ablak tiltása megfertőzte a böngészöm. Mit tudok tenni? Köszi
2018. dec. 11. 12:24
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
100%

Lehet csak értesítéseket engedélyeztél.

Tiltsd le, amelyiket kell.

Írd be a címsorba: chrome://settings/content/notifications


Ha nem oldja meg futtasd a Malwarebytes AdwCleaner -t.

[link]

2018. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kiegészítőknél kiterjesztéseknél állíts be használj reklám- kéretlen tartalom blokkolót . A króm nálam más winnnél is omlott a videó szaggattak leállt nem is használom .
2018. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

P.O.C. válaszához még annyit tennék hozzá, hogy egy Ublock Origin, illetve egy NoCoin bővítmény telepítése erősen ajánlott akkor, ha online filmeznél, de egyéb más esetben is hasznos lehet.

Az Ublock-nál ezeket a szűrőket használom én:

Beépített: uBlock filters – Annoyances​​​​​​​​​ - ezen kívül az összeset (7db).

Hirdetések: mindet (4db) használom.

Adatvédelem: EasyPrivacy - csak ezt az egyet a 3-ból.

Malaware domainek: Malaware Domain List, Malaware domains - csak ezt a kettőt a 4-ből.

Többcélú: Peter Lowe’s Ad and tracking server list - csak ezt az egyet a 4-ből.

Régiók, nyelvek: HUN: hufilter - csak ezt a 37-ből.

2018. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A többi, amiket kihagytam, azokat nem használom.
2018. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Wow köszi most beléptem már szexhírdetéseket is feldob lehet letörlöm a francba csak sajnos a firefox nagyon lassú zabálja a memóriám de az sokkal jobb volt
2018. dec. 11. 15:16
 6/8 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT az Malwarebytes AdwCleaner leszedett 2 pup-ot vagy mit és most nincs tovább, nagyon köszi! Inkább a jövőben nem nézek putlockert.
2018. dec. 11. 15:23
 7/8 belapus ***** válasza:
Ilyen esetekben lehetne Sandboxie-t vagy másik, valamilyen virtualizációs megoldáson alapuló alkalmazást használni.
2018. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
FAXM visszatelepült megint na jó törlöm a chromet akkor.
2018. dec. 11. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!