Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sose lesz már Windows 11?

Sose lesz már Windows 11?

Figyelt kérdés

Windows 7 van a gépemen. Nagyon sokszor volt már Windows 10-is hardver csere is, de mindig visszatérek Windows 7-re. Stabilabbak az FPS-ek és az egész rendszer jobb. Nincsenek benne olyan hülyeségek, felesleges alkalmazások mint a 10-ben. A kinézete is mindig az az unalmas, Win95 ikon készlettel.

Mikor hagyják már abba ezt a Windows 10 butaságot?



2018. dec. 12. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
A Windows már nem fog kiadni új op. rendszert, mivel az eddigi modellt elhagyták teljes egészében. Most már a rendszer egy folyamatosan frissülő szolgáltatás lett, amire csak egyszer kell licencet venned és onnantól örökre kapod a frissítéseket (nem mintha aktiválatlanul nem kapnád örökre). Olyan értelemben lehet új, hogy az alapjaitól építik újra a jelenlegi verziót, de annak az "új" op. rendszernek is Win10 lesz a neve, csak a buildszáma változik.
2018. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Robivosi ***** válasza:
75%
Olyan egyelőre nem lesz. A Microsoft most büszke a 10-re és arra adnak nagy tavaszi és őszi frissítéseket (több-kevesebb sikerrel). A Win 7 az XP utáni legjobban használható oprendszer, de biztonsági szempontból már nem annyira jó. Win 8.1-et használok, ami progikkal teljesen használható (start menü, stb.) Gyors és stabil.
2018. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
És minden tavasszal és ősszel rettegünk, hogy mit művel a frissítés a pc-vel :xD
2018. dec. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

"A Win 7 az XP utáni legjobban használható oprendszer, de biztonsági szempontból már nem annyira jó."


Első fele igaz, a második viszont csak kitaláció, egy hozzá nem értő bedobta, és már azok ezt fújják akik hozzáértőnek mondják magukat.

2018. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Ne számíts rá. Én is 7 párti vagyok, adtam rengeteg esélyt a 10-nek, de mindannyiszor csúfos kudarcot vallott, szóval örülnék egy újragondolt rendszernek. Alternatívaként én elkezdtem átállni Linuxra. Alap felhasználásra minimum van olyan jó, illetve munkára is lehet használni mindaddig, míg nem vagy speciális szoftverhez, hardverhez kötve. Játékok terén vannak gondok, de egyrészt a Feral Interactive sorra portol játékokat Linuxra is, másrészt a Steam Play talán tud javítani a helyzeten, még ha megoldani nem is fogja.
2018. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám,hogy egyenlőre biztosan nem lesz.


De nyilván lesz valami más 20 év után, vagy már 5-10 év után. Mindig minden változhat egyik napról a másikra.

2018. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Semmi baja nincs és nem is kell több tehát nem baj ha nincs uj
2018. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

“Semmi baja nincs és nem is kell több tehát nem baj ha nincs uj”


Ne kelljen már ide idézgetni a temérdek hírt arról, hogy milyen hibák vannak a 10-ben annak ellenére, hogy még az insiderek is jelentették őket a preview buildekben, csak ebből az évből...


Ha nincs baja, nem kell több akkor miért kell tavaszi-őszi-nyári-halloweeni “frissítés”éket kiadni hozzá, már ha a valami működik ne javítsd elvedet követjük.

Az első fast ringes TH2 óta követem a Windows 10-et telefon és PC-n egyaránt és ez sosem volt jó.

Pont ez az egyszer megveszed és cserébe ingyen frissül elv miatt olyan amilyen...

Bútítják a rendszert folyamatosan visszafelé és a nem létező platformot építgetik a maréknyi UWP fejlesztővel aki még hajlandó a halott MS Store-ba appot csinálni.


Telefon, TV és eszközök nélkül minek erőltetni a Windows 10- et? Nincs mit egységesíteni..., de azért tele van telefon appokkal a PC operációs rendszer...

Sosem fog az Apple vagy a Google nyomába lépni ezzel kapcsolatban.


Ezért is bátorkodtam megkérdezni mikor látja be a Microsoft, hogy ennek semmi értelme?

2018. dec. 12. 18:57
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Ja, hogy UWP... Őszintén? Én a Gépházat is csak azért használom, mert átcsoportosítottak egyes beállításokat oda (pl. Update). Store-ból egy appom sincs, csak az alap Filmek+TV&Groove kombináció, mert ezeket nem lehet törölni gányolás nélkül (ez változik a következő frissítéssel). Csak a FIlmek+TV appot használom, a Groove-ot nem.

Összességében igen, a rendszer "crossplatform-részét" eszem ágában sincs kihasználni :D Ebben a tekintetben a Win10 egy rossz irány, igen.

2018. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Ha már W10 akkor LTSC ami használhatóbb.

Microsoft.Windows.10.0.17763_v1809_Redstone_5.Enterprise.LTSC.64bit.Hun.MSDN.iso

2018. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!