Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok 500 jpeg képet...

Hogyan tudok 500 jpeg képet gyorsan átalakítani kissebb színtartományba (24 bitről 8 bitre)?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy kell 1 képet átalakítani de olyan programot még nem találtam ami több képet is átalakít automatikusan.

Valaki nem tud véletlenül ilyen programról?



2018. dec. 15. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

batch a szó amit keresel


a RIOT ingyenes, és abban azt hiszem van mindenféle jpeg tömörítés és batch azaz kötegesen tudja elvégezni, de ilyen szerintem van egy csomó.


beírod keresőbe:


batch image converter 24bit to 8 bit

2018. dec. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ


(amúgy ha tudja az ember a megfelelő szavakat úgy természetesen könnyű

én úgy kerestem rá "convert jpegs 24 bit to 8 bit")

2018. dec. 15. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

* Xnview/Xnconvert:

[link]

Eszközök --> Csoportos átalakítás menüpont --> Műveletek fül: Színmélység módosítása:

[link]


* Irfanview:

[link]

abban is van Csoportos konvertálás, illetve Színmélység-módosítás:

[link]


* Imagick convert (parancssoros)

[link]

batch/shell szkripttel rávehető több állomány kezelésére, itt a -depth kapcsoló lesz a barátod:

[link] script/command-line-options.php#depth


* Esetleg ha szeretsz programozni: Python nyelvhez ott a PIL/Pillow modul - példa:

[link]

2018. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. júl. 9. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!