Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Media Player visualizá...

Windows Media Player visualizációkat meg tudja jeleníteni valamelyik más lejátszó?

Figyelt kérdés

2018. dec. 16. 19:40
 1/4 tabaki ***** válasza:

A ppt(x) egy speciális formátum, amelyet csak kifejezetten erre szolgáló programok képesek vetíteni, a megszokott videólejátszók nem. Nézz utána magad a lehetőségeknek:

[link]

2018. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én az audio vizualizációkra gondoltam. A Zoom Player Max tudja kezelni őket, de nem az igazi, lefagy tőlük néha, körülményes váltogatni, szóval nem túl jó.


A wmp-vel csak az a bajom, hogy lejátszás után átírja az mp3 fájlok hozzáférési dátumát, ami engem zavar, mert rendszerint dátum szerint rendezem őket. Meg különben se írja már őket csak úgy át.


Azt nem tudod, hogy le lehet tiltani a fájlírást exéknél xp-n vagy az újabb windowsoknál? Mert ha nem tudna írni, akkor jó lenne a wmp is. A 9-es verzió legalábbis így írogat, nem tudom, hogy a többi is ír-e.

2018. dec. 17. 21:52
 3/4 tabaki ***** válasza:
Bocs, ezt nagyon benéztem, nem tudom, mi van ma velem. Sajnos, egyik kérdésedre sem tudok válaszolni. Az a gyanúm, hogy a hozzáférést minden program módosítja, de még ebben sem vagyok biztos. Szurkolok, hogy jöjjön egy nálamnál értelmesebb válaszoló is.
2018. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi. A hozzáférési dátumot egyik másik lejátszó sem írja át, sokat próbáltam már. Kivétel persze ha belenyúlunk a fájlba, szerkesztjük az mp3-taget, akkor nyilván módosul a dátum. De a wmp (legalábbis a v9) akkor is belenyúl ha csak lejátszom.


Csak amiatt érdekel, mert szeretek egy-két vizualizációt, ami csak a wmp-nél van meg. Amúgy már régen szakítottam a wmp-vel.

2018. dec. 17. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!