Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek milyen programra...

Szerintetek milyen programra vagy applikációra lenne szükség manapság a világnak?

Figyelt kérdés

Informatikusnak tanulok, és utolsó évben lesz egy évvégi project, amit egy nyílt napon munkáltatóknak kell bemutatni. Valami nagy durranással készülnék, viszont nincsenek ötleteim sajnos.


Szerintetek milyen programra, mobil appra, vagy esetleg weboldalra lenne szükség a mai világban? Amivel könnyű kitörni, és még nem nagyon felkapott vagy esetleg még nem is létezik. Vagy ha létezik is, akkor olyat ami mellett megférne egy új, ami helyettesíti a mostanit. (Szóval közösségi oldal vagy ecommerce oldalak nyilván kizárva.)


Válaszokat előre is köszönöm.



2018. dec. 26. 11:32
 1/9 A kérdező kommentje:
És olyat ami ugye egyedül is kivitelezhető, vagy legalábbis egy lebutított féle, ha komplikáltabb.
2018. dec. 26. 11:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha találnál ilyent és meg is tudnád valósítani, akkor egyből milliomos lehetnél. Akinek meg van tippje, pont nem neked fogja leírni.
2018. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem az a tervem, hogy milliárdos legyek, hanem hogy jól szerepeljek. Annyira jól, hogy akár helyben még aznap munka ajánlatot kaphassak akár. (Volt már rá példa előző évekre. Sőt, olyan is volt hogy az egyetem megvette a programot a diáktól, és azóta is azt használják évek óta.)

Szóval csak valami jó ötletet keresek, mert a kezdő löket mindig hiányzik.

2018. dec. 26. 11:52
 4/9 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Egy olyan app kéne ami dickpiceket készít ;)

A sima kamera nem a legjobb, idegesítő mindig a panoráma módot használni

2018. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nekem ilyen ötletem lenne, hülye lennék másnak átadni hogy ő nyerészkedjen belőle. :D


Ez kb olyan kérdés mikor felteszik itt az oldalon hogy "milyen vállalkozásba kezdjek amiből milliomos leszek?".

2018. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nemaRendőrség ***** válasza:
46%

Itt egy normális ötlet.

Van ugye a deepfakes ami ki tudja cserélni a videókon az emberek fejét ha elég sok kép van. Csinálj egy olyan alkalmazást ami AI segítségével (most úgyis buzzword) 3-4 képből legenerál több ezret különböző arckifejezésekkel és szögekből.

Kb egy hónap megcsinálni, plusz egy hónap még kitanolod az ai-t

2018. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 Na, ez is egy jó ötlet.


Valami ilyesmi jó ötletekre gondoltam énis.

Ha valakinek van egy milliárdos ötlete, tudom hogy nem dogja itt szétkürtölni, és nem kell leírnotok még hétszer hogy megértsem :D


Csak ötleteket vártam, amik könnyebbé teheti sokak napjait, vagy esetleg egy olyan alkalmazás amit hiányolsz ha felmész böngészgetni play áruházra például. Valami kis egyszerűségre gondoltam, amit egy olyan eltud készíteni egyedül aki csak most végzi az alapképzést, és mások láthatnak benne fantáziát.

2018. dec. 26. 12:03
 8/9 anonim válasza:

Egyetemista letedre ennyi eszt. Uzleti erzeked nulla. Maradj meg programozonak.


Amugy, irj egy olyan appot, ha a kamerat rairanyitod az emberre, akkor a haloval osszekotve leir mindent a kephez. Nevet, kort, stb.


Ez, tuti befuto lenne.

2019. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 Sajnálom, ilyen intelligenciával és értelemtúladagolással rendelkező fajok válaszát nem várom szívesen. Nem kell az ötleted, tartsd meg, csináld meg, legyél belőle gazdag, majd verd a melledet, hogy te milyen kis okoska vagy.


Egyébként már van egy tuti ötletem, de végképp nem értem, mi köze az üzleti érzéknek ahhoz, hogy megkérdeztem milyen kis appokkal kezdjek, amik jó ötletnek bizonyosulnak, és akár egy kiindulót adhatnak, hogy mit csináljak az évvégi projectemen. De láton sikerült túlgondolni és túlkomplikálni egy egyszerű kérdést, hisz ilyen fejlett és természet feletti aggyal veszélyes szabadlábon lenni.

2019. márc. 6. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!