Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent azt írja, hogy...

Utorrent azt írja, hogy "csatlakozás a peerekhez" már 2 órája. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Elindítottam egy tesztet, ott pedig egy X-et és egy pipát kaptam. Azt írta sebesség teszt hiba. Hiába állítom át az állomást, semmit sem fogad el. A feltöltési sebesség pedig korlátlan.

Már egyszer letöröltem és újraraktam, de ugyanazt csinálja. (Nem nagyon értek hozzá, szóval ha valakinek van ötlete, akkor lépésekről lépésekre írja le, kérem!)



2018. dec. 26. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni!

A lényeg az, hogy csak olyasvalamit tudsz torrenttel letölteni amit valaki(k) éppen feltöltenek (seedelnek), minnél többen seedelnek fel valamit fel annál gyorsabb lesz a letöltés.

Valószínüleg a torrentet amit töltenél annak nincsen jelenleg seedere (nincs peer) két dolgot csinálhatsz:

1. Vársz amíg nem lesz seedere (le lehet csekkolni a seederek számát a torrent oldalon)

2. Letöltessz egy másik torrentet

2018. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!