Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Missing operating system hiba...

Missing operating system hiba mitől van?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam a laptopomhoz egy ssd-t, de a windows 10 telepítő nem nagyon akart működni(pedig már többször is telepítettem ugyanezzel a lemezzel az op.rendszert). Ezután elvittük a laptopot szervizbe ott megcsinálták rendesen működött minden. Másnap mikor bekapcsoltam az fogadott, hogy egy hibaüzenetet írt ki, Missing operating system. Megnéztem, az ssd van a boot sorrrndben első helyen, aktívnak van beállítva, elvileg minden úgy van ahogy lennie kell. Mégsem indult el azóta sem. Próbálkoztam már a lemezről való bootolással is, az sem vált be.


A segítséget előre is köszönöm!



2018. dec. 30. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Maga a BIOS/EFI látja a lemezt? Mert ha az sem, akkor szerintem érintkezési hibája van.
2018. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy rossz az SSD (gyárilag hibás, bár én még ilyet nem láttam), vagy nem dugtad össze rendesen. GPT-re van konvertálva a lemez? Az is szokott ilyen bajokat okozni, ha nincs.
2018. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!