Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell iso fájlt telepíte...

Hogyan kell iso fájlt telepíteni? Letöltöttem egy programot win10. iso. Ezt szeretném feltenni a gépemre úgy, hogy a jelenlegi-t teljesen letörlöm (formázom a meghajtókat). Pendrive-on van az iso fájl, Hogy kell ezt megoldani?

Figyelt kérdés

2018. dec. 31. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Úgy érzem itt több a hiányosság, mint amit GyK-n le lehetne írni.


Vannak remek tutorialok youtube-on, én a helyedben azzal próbálkoznék.

2018. dec. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Egy programmal ki kell írni az ISO fájl tartalmát pendrive-re

[link]

Az innen letölthető program Windows telepítőket is ki tud írni sok egyéb más lellett.

Pendrive-ről kell boot-oltatni a gépet, utána pedig be is jön a telepítő.

2018. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

"Pendrive-on van az iso fájl"...akkor onnan másold át a HDD-re, majd erre az üres pendrive-ra írd ki az ISO-t.

[link]

Utána újraindítod a gépet, boot menüt behozod az -általában- F12 bill. nyomogatásával, választod az USB-t, és indul. Csak C-t formázd, és oda telepíts!

[link]

2018. dec. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
55%
Nézd, ha egy játékot szeretnél telepíteni iso fájlból akkor azt le tudnánk neked vezetni itt, de a rendszer újratelepítése ennél jóval összetettebb. Nem rosszindulatból mondom a következőket, de a kérdésed alapján te nem értesz ehhez sajnos. Kérj meg valakit aki ért hozzá és csináltasd meg vele.
2018. dec. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nem értem minek kell ba.szkódni iso fájlokkal, főleg egy nyilvánvalóan kezdőnek.

A Media Creation Tool automatikusan leszedi a legújabb Windows 10 verziót és felírja pen drive -ra, ami utána UEFI és Legecy BIOS -okon is működik. 100% -ig bolondbiztos!

Link: [link]

2018. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

Nem csak ISO fájlokkal, hanem alapból az újratelepítéssel miért kell foglalkoznia olyannak, aki nem ért hozzá. Ezért léteznek szervizek, és informatikusok.

Autót sem kezd el az ember szerelni, ha nem ért hozzá.

2019. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nem értünk egyet! Ha nem próbálja meg, sosem tanulja meg és mindig csengetheti kifele a sok pénzt a különböző szakembereknek. Azért egy autószerelést nem lehet Windows telepítéssel összehasonlítani.

Pl. én nem vagyok autószerelő, de minden évben magam cserélem az olajat, olajszűrőt, levegő szűrőt, pollenszűrőt az autómba. Meg azon kívül, számos egyéb apró hibát kijavítottam már rajta. Nyilván egy fékrendszerhez már én sem mernék hozzányúlni, mert a saját és mások élete múlhat rajta.


Informatikából is csak egy mezei középfokú OKJ-s szoftverüzemeltetőim van, ahol semmi mást nem tanultunk szinte csak az MS Offie -t. A többit mind magamtól a magam kárán tanultam meg. Azóta már telepítek, javítok asztali gépeket, laptopokat szinte A-Z -ig. Egyedül csak az alaplapot nem tudok még javítani.


Azt gondolom, egy férfi embernek pár szakmához konyítani kell. Persze sajnos vannak "férfi" társaim, akikbe semmi szégyen érzet nincs, ha egy villanykörte cseréhez is a szomszédod hívja át. :D

2019. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom.

Azt hittem sosem fogok telepíteni...most meg "voilà" aránylag megy.

Autóm is szétszedtem, az autószerelő azt mondta: sosem rakom össze. Összeraktam. (kis jegyzetek segítettek, amit szétszedéskor csináltam)... D

2019. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7

Na jó, ez igaz. Tényleg hülye példa az autószerelés, mert én is magam szervizelem az autóm. Szerelőhöz csak valami komoly motorprobléma esetén vinném, vagy elektronikai baj esetén, mert a legtöbb dolgot megcsinálom, és a legtöbb esetben igényesebb munkát végzek, mint a "szerelő". Neki csak egy autó a 100 közül, én meg minden apróságra odafigyelek szereléskor. Ugye az már más dolog, hogy ehhez kell egy műhely, megfelelő szerszámok stb., ami nem 2 forint.

Számítógép esetén is előny, ha meg tudod csinálni, csak ki kell magad oktatni. Az a különbség az átlag ember meg az informatikus között, hogy az informatikus tudja használni a Google-t. :) De azért figyelni kell, én a századik telepítésnél is 3x megnézem, hogy melyik meghajtót formázom le.

2019. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És amúgy igen, értenünk kell pár dologhoz. Autó, számítógép, barkács, asztalos, kőműves munka. :D Aki ezekhez konyít, az valamit tud. Na meg biztos nem nagyvárosban él. :D Na meg ugye van az a réteg, aki azt hiszi, hogy ért hozzá, aztán kókányol összevissza mindent.

De mennyien nem értenek semmihez... És még mennyien nem fognak. A mostani generáció ilyen szempontból(is) el van cseszve.

Nem ide való téma, de ha már előjött, akkor leírom.

2019. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!