Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs igényük a lányokna...

Miért nincs igényük a lányoknak is zámítógépes játékokra?

Figyelt kérdés
Minig azon csodálkoztam, hogy miért csak a fiúk játszanak PC játékokkal meg persze XBOX és stb. Erre szeretnék választ kapni. De ne jöjjetek a ROSSZ PC JÁTÉKOK SOROZAT egyik korai részével (Barbie szupermodel)!!! És kérlek a válaszotok ba azt is írjátok le, hogy hány olyan nőt (ezt nem kormeghatározásnak írtam hanem nem-jelzőnek) ismertek, akik szeretnek játszani pc, xbox, ps, stb. játékokkal!
2010. jún. 28. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En fiu vagyok es nem igazan jatszom szamitogepes jatekokkal egy idelye es amugy valoban kevesebb lany szeret jatszani ilyesmit, de azert akad. En szemely szerint 2-t ismerek: van egy ismeros csaj, aki Wow-ozik es van a baratnom, aki bar ritkan szokott, de ha leul Zumazni vagy Mahjongozni, akkor lehetetlen felallitani vagy megzavarni:)
2010. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne ilyen vérengzős játékokra gondolj, mert xboxon 360on / Ps3on és Pc-n is javában csak azok vannak vagy pedig ilyen direkt fiúknak játékok.


Ott van pl a sims sorozat /Plant vs zombies vagy a legjobb példa erre Nintendo Wii, azzal sztem szeretnek játszani, csak nem annyit játszanak annyit, mint a fiúk.


Sok olyan embert ismerek, aki barátnőjének szedte le a simset vagy ott van a barátom tesója is, ő is játszik.

2010. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én lány vagyok,és imádom a háborús,gyilkolászós játékokat.Pl:Max Payne,Call of duty stb...
2010. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te elszoktad olvasni a hírdetéseket?:D


Én mintha ott se lenne:D

2010. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valamennyire próbálják a reklámot a témához igazítani.Néha jópofa dolgok jönnek így ki,mint most is......:)
2010. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, és a képet xD!

Még várok válaszokat, de sokan írtátok, hogy játszanak csak közel sem annyit mint mi (fiúk). És akkor EZ miért van???

2010. jún. 29. 16:46
 8/8 anonim válasza:

én is lány vok de állandoan xbox-ozok ps3-azok

jah és i♥u Pc :)

2010. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!