Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell iso fájlt telepíteni?

Rui84 kérdése:

Hogyan kell iso fájlt telepíteni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy programot win7.iso. Ezt szeretném feltenni a gépemre úgy, hogy a jelenlegi XP-t teljesen letörlöm (formázom a meghajtókat). Tudom, hogy ki kell írni dvd-re, de ez így nem működik, nem ismeri fel a "telepítőlemezt". Ti hogyan csinálnátok? van arra mód, hogy esetleg az iso fájlt átkonvertáljuk vmivé?
2010. jún. 28. 21:06
 1/4 anonim válasza:
Nem biztos, hogy jól értelmeztem a kérdést - ez esetben bocsi, ha hülyeséget írok :) - , de .iso fájlokhoz én Daemon Tools-t szoktam használni.
2010. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj,hogy nem képfájl írása funkcióval írod ki,hanem adatként.Meg a biosban is be kell állítani,hogy a dvd rom legyen az elsődleges meghajtó,és ne a winchester.
2010. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg a helyedben megírnám újra mondjuk ultraISO-val ( [link] ) lehetőleg minél alacsonyabb sebességen, mondjuk 4X-esen, utána beállítanám a boot sorrendet, és DVD-ről bootolnék.
2010. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

milyen íróval akarod írni? mind1 keress olyan benne hogy képfájl írása,tovább mész,kitallózod az ISO fájlt,majd a leges legkisebb sebességgel kiírod és kész is...

utána kész van pc-nek restart és "cd-ről való indításhoz nyomjon meg egy gombot..." ha ez nem történi (nekem se) akkor valóban menj a biosba és a boot menübe keress olyant hogy first boot ott állítsd be a meghajtót amibe a cd van,majd újjabb restart,de ne felejtsd mikor kész a telepítés vissza állítani a bootot cd-ről a vinyódra

2010. jún. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!