Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés
gamming4342 nevű felhasználó kérdése:

Hogy kell a half life 2 ben a consolt előhivni? Steames a játék.

Keress kérdéseket hasonló témában: Half-Life

jan. 12. 11:01  Privát üzenet  

A válasz

A beállításokban keresd meg azt, hogy fejlesztői konzol engedélyezése. Billentyűzet beállításokon belül, konzolra bindelj be egy gombot, amivel később előhívod.

Nyisd meg a steamet, azonbelül a könyvtáradat. Jobb kilkkel katt a half-life 2-re. Ott lesz olyan, hogy tulajdonságok. Katt rá. Ha bejött a tulajdonságok látnod kell olyat, hogy indítási opciók. Katt rá. Írd be oda hogy: -console

Kész is.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 12. 13:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
TF 2 játékban, hogy lehet előhívni az ejtőernyőt?
XNA Game Studio-ban hol lehet előhívni a grafikus szerkesztőfelületet?
A League of Legends-ben játék közben hogyan lehet előhívni a chat ablakot?
Just Cause 2 játékban miért nem tudom előhívni a fekete piacot? És miért nincs küldetésem?
Hogy lehet újra előhívni a Tomb Raider 2-nél a beállításokat?
Gondom támadt az Xfire-el, nem tudom elöhívni a játék alatt. Mit állíthattam el?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!