Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt a hibaüzenetet dobta ki a...

Ezt a hibaüzenetet dobta ki a minecraft, mi a baj?

Figyelt kérdés

Hárman próbáltunk játszani egy ember a w10es verzióval másik az xbox oneossal én pedig a java editionel.Megvettem egy hónap realmset nem tudtam senkit meghívni majd vissza állítottam az xbox 1.8.1es verziójára hátha az a baj.

Ezt az üzenetet dobta ki:an error occured (500) realms:java.security.cert.certificateexception:no subject alternative DNSname matching.



2019. jan. 13. 19:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és nincs semmi mod bent,minden driver friss.
2019. jan. 13. 19:28
 2/2 anonim ***** válasza:
úgy tudom hogy a bedrock edition között van cross platform multiplayer, azaz csak a minecraft w10, pe, Xbox edition-osok tudnak együtt játszani. (úgy is lehetne mondani mindegyik más a javán kívül.) Megoldás: ha megvan az eredeti megkapod a w10-t is ingyen, és azon keresztül játszotok. Ha jól emlékszem oda még realm se kell hanem singleplayerbe megtudod hívni az embereket.
2019. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!