Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Köszöntelek! Ha a fényképezőgé...

Gergőgergő kérdése:

Köszöntelek! Ha a fényképezőgépről letöltött videót konvertálom, csak a hang hallatszik. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Eddig ezt használtam és remekük működött:

[link]

Most a letöltött videónak nincs URL-je, vagyis van, csak olyan , mint a fotóknak (DSCN2222). Pedig itt egy hosszú számsornak kellene lennie.



2019. jan. 14. 09:23
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
Ne online , pláne ne orosz oldalakban gondolkodj. Milliónyi videoconvertáló létezik. Amelyik megtetszik, azt használd...
2019. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DjImipapa ***** válasza:
Nem mellékesen egy rövidke mp4-et próbára avi-ba tettem az adott webes felületen, és hibátlanul megoldotta....:)
2019. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DjImipapa ***** válasza:

[link]

Itt valamit azért le kell tölteni, de régebben már használtam.... megbízható.

2019. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha nálad működik, nálam miért nem? Ezt szeretném megoldani.. Eddig működött. A géppel lehet valami?

Több konvertálót is kipróbáltam és a kép sehol sem jelent meg. Több videóval is próbálkoztam... A minap újrafrissítette magát a gép... Lehetséges, hogy valamelyik bővitmény hiányzik?

2019. jan. 14. 10:21
 5/5 DjImipapa ***** válasza:
Gondolom ezek után w10.... na az pont semmire se jó, de persze elképzelhető hogy elb.....a a frissítés akár a böngészőbe valamit...
2019. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!