Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-et vagy Windows...

Windows 7-et vagy Windows 8.1-et ajánlotok erre a gépre?

Figyelt kérdés

Nem igazán jön be a 10-es, a frissítési rendszere sem, ezért visszaváltanék valamelyik régebbi rendszerre.


Core 2 Quad Q8400 2,66GHz

4GB DDR2 ram (kingston)

250GB Samsung EVO 860 SSD + 500GB WD Blue

Integrált hálózati és hang kártya

Geforce GT 710 1GB grafkártya



2019. jan. 17. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

7 támogatása le fog járni hamarosan, akkor megint váltanod kellene.

A 10-nél is csak annyira kell figyelned, hogy amíg nem adnak ki egy stabil frissítést, addig ne telepítsd, ez beállítható dolog. Hosszú távon úgyis csak a 10 fog maradni, mert minden korábbi verziót kivezetnek majd, úgyhogy nem fogod megúszni a használatát, hacsak nem mondasz le a Windowsról.

2019. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A frissítéseket kikapcsolnám, védelemnek elég volna az Eset Endpoint Security amire licencem van.


A lényeg hogy a net menjen rajta, Office 2010 és pár régebbi játék.

2019. jan. 17. 19:24
 3/15 anonim ***** válasza:
Windows 10 ha sokáig szeretnéd használni. A windows 7 támogatásának megszűnéséig már nincs 1 év sem. Ha szerencséd van a megszűnés után 1 évig még dobálnak ki a megszűnés után programokat és aká 2021-ig kihúzhatod de az akkor is 2 év hátra. Windows 8.1-el 2023-ig kihúzhatod de azt előre megmondom hogy arra programokat a megszűnés után max fél évig fognak kiadni szóval az a támogatás megszűnése után elég gyorsan dobós lesz. Szóval hosszú távon vagy megbarátkozol a Windows 10-el vagy elkezdesz szemezgetni valamelyik másik operációs rendszerrel.
2019. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha te úgy akarsz használni egy rendszert aktívan a netre kapcsolódva hogy letiltod a frissítéseket, akkor a Windows felejtős. Ha nem telepítesz kritikus biztonsági réseket javító frissítést, mert ... [tökmindegy, milyen torz ötlet vagy laikus félreinformálás van mögötte], annak következményeitől nem biztos, hogy a vírusirtó mindig meg fog tudni védeni.
2019. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én 8.1-re váltottam vissza, mivel az én gépemen az a leggyorsabb. Webes felületen néha dolgozom, és a 10 nagyon lelassult néhány dologban, visszatettem a 8.1-et. Kb fele annyi idő alatt megy.
2019. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gépfüggő, ahogy itt írtak erről korábban. Ki kell próbálnod igazából. Csinálj rendszermentést a C-ről (win10 és win8.1 alatt), akkor ha a variálás hamarabb megy, nem kell újrahúzni. valami célprogramot használj, azok jobbak.
2019. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

2x2.66 GHz-re win10-et?


Ezt jól meggondoltad? :)

2019. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7 vagyok:


Az enyém 2x2 GHz, és ott "vigyorog" rajta a Windows Vista matrica!

2019. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nincs semmi torz ötlet mögötte, egyszerűen azért nem akarom frissíteni mert rohadt lassú a netem (a 10-es őszi frissítését 3 napon keresztül húzta, addig használhatatlan volt a net).


Ezen a gépen is ott a Vista matrica meg a Vista Business kód az oldalán.

2019. jan. 17. 21:01
 10/15 anonim ***** válasza:
7-es. Hogy jött ki a 2x66??? Quad vágod? Quad. A quad négyet jelent. Nem kell osztani 2-vel.
2019. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!