Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom meg, hogy keylogg...

Honnan tudom meg, hogy keylogger van-e a telefonom, vagy milyen más. Módon fugyelhetinaz öcsém, hogy mit csinálok?

Figyelt kérdés

Jelszavak, nem, direkt le is vannak cserélve.


1000 %, mindent tud, valamilyen van.


Nagyon fontos. Vagy dobjam kinezt a szart valahova és vegyek másik telefont, ha ilyen módon.


Jelszavak esélytelen.


2019. jan. 18. 20:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs az összeszedetlenségért, ideges vagyok.
2019. jan. 18. 20:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a telepített alkalmazásokat és töröld le azokat, amiket nem ismersz. De nem tartom valószínűnek, hogy ez lenne.

Inkább az, hogy belépve felejtettél egy közös gépen, vagy lementettél egy jelszavat.

2019. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A jelszavak erős, megfejthetetlen védelmet adnak. Az csak a filmekben van, hogy valaki odaül és 3 találgatásból megfejt egy jelszót. Legyen erős jelszavad, betűkkel, számokkal kombinálva. Kizárt, hogy azt valaki megfejtse. Egyébként szerintem az öcsédnek megvan a maga élete, a maga problémái, minthogy azzal üsse el az időt, hogy a te netezésedet figyelje. A telefonod alapban legyen lezárva, hogy ne tudjon telepíteni, ha már ilyen elvetemült. Szerintem egyszerűen olyan dolgokat osztasz meg a neten, amihez senkinek semmi köze, aztán ha visszahallod, kész a felháborodás. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy kivel randizol, meg miket csinálsz, nem kell közzétenni és kész. Engem nem tudnak kikezdeni, mert egyszerűen okosabb vagyok annál, minthogy kiposztoljam az életem, Ennyi.
2019. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!