Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SeeMta v3 szerveren miért nem...

SeeMta v3 szerveren miért nem pörgeti fullon a videokártyát? Több a leírásban

Figyelt kérdés
SEEmta v3 szerveren az msi afterburner azt mutatja h csak 11% on megy a videokártya és 20fps em van, ami nagyon kellemetlen tud lenni... Driver a legfrissebb, keresgáltem több helyen de sehol nem hallottak ilyenről. Processzor és ram sincs használva nagyon, nem értem mi lehet a probléma. Gépem i5 2400, 8gb ram, gt 640 (egyéb játékok pl. fortnite, csgo, ets2, fs19 laggmentes vagyis 60fps folyamat)

2019. jan. 19. 21:11
 1/5 anonim válasza:

A GTA nagyon régi játék és ezért nem használja ki a videókártyát!a Gta a 1 magot használ a processzorból és szerintem ezért nem mutatja hogy többet használna ki. mellesleg az fps-ről még annyit hogy a GTA-t nem arra tervezték hogy egyszerre több száz playert meg sokkal több kocsit,interiort,stb... fusson rajta, de még meg lehet próbálkozni pár alkalmazással hogy mindent kicsikarj a gépedből ezt én használom: CpuCoreParking na pár szó az alkalmazásról itt tudod letőlteni [nem vírus hivatalos oldal]:

[link]

miután letöltötted kicsomagolod és a core parking index,turbo boost index és a Frequency scaling indexet felteszed maxra és a System Power Plan-tot high performance re teszed akkor javítani fog az fpseden remélhetőleg. A másik megoldás amit még tudnék ajánlani hogy ctrl+alt+del utánna start task mesanger utánna Processes ott megkeresed a "Multi Theft Auto.exe"-ét utánna jobb klikk set Affinity és csak símán rámész az okra. remélem segítettem valamivel.

2019. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
UI: nem tudom miért hagyott ki ennyit egymás között bocsi. :(
2019. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom akkor ezt az appot, köszönöm! :D
2019. jan. 23. 08:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez bejött :D [link] bal felső sarok
2019. jan. 23. 08:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Bár az is lehet, hogy azért nem laggol mert csak 70 en vagyunk :(
2019. jan. 23. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!