Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen magyar nyelven tudó,...

Milyen magyar nyelven tudó, offline (internetkapcsolatot NEM igénylő) beszédet szöveggé alakító programok/szoftverek léteznek ma a piacon?

Figyelt kérdés

Keresek olyan programot, ami magyar nyelvű diktálást/beszéd(hangot) tud szöveggé alakítani. Fontos: olyan helyzetben kellene tudni használni ezt a programot, ahol nincs internetkapcsolat, így online kapcsolatot igénylő szoftverek sajnos kizárva. Feltétel továbbá, hogy magyar nyelven tudjon a program.


Tudtok-e segíteni?



2019. jan. 20. 00:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, de mintha a vakoknak lenne valamilyen windows alatt futo program. Azt nem tudom, hol es hogyan lehet hozzajutni, es mennyire megbizhato, de volt egy ismerosom, aki hasznalta, amikor egyszer meglatogattam. Sajna az ismeros mar nem el, igy nem tudom megkerdezni ot.
2019. jan. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!