Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik a jobb a...

Szerintetek melyik a jobb a fortnite vagy a pubg?

Figyelt kérdés

#Fortnite.pubg
2019. jan. 20. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem illik összehasonlítani a kettőt. Eleve más műfaj. Az egyik fantasy a másik valósághű. Persze, tudom én, hogy arra érted, hogy melyik jobb battle royal, de mivel az utóbbi időben ezeknek a játékoknak a száma jelentősen megnőtt, ez a melyik a jobb téma már kicsit elkopott.


Mindenki azzal játszik ami jobban bejön neki. Nekem az a mesebeli fortnite-os grafika annyira nem tetszik, ezért inkább maradok a pubg-nál, de a Ring of Elysiumtól se zárkózok el.

2019. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A fortnite olyan 7-12 éves korig a mert az nem annyira komplikált. A PUBG meg egy komoly grafikájú és nehezebb is mert itt az ember rejtőzködik meg sniperezik meg kb mindent felteszem a győzelemre.
2019. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Remek kérdés: Nem mondom hogy a fortnite rossz játék, de nekem nagyon nem jön be. Egyrészt a grafikája nagyon irritál engem,nem bíróm ezt a rajzfilm- cuccot, másrészt nagyon zavar, hogy semmilyen lövöldözős játékból vett tudásod nem ér semmit. Lőnéd az embert, de erre ő felhúz egy 5 emeletes palotát! Bezzeg mire te egy nyomorult palánkot leraknal már halott vagy! Viszont amiben jobb mint a pubg, hogy intenzívebb egy menet.

Ezel szembe a pubg realisztikus élményt nyújt, ami nekem sokkal jobban tetszik, a fegyverek is sokkal jobbak. Szóval nekem abszolút a pubg.

Arról hogy ki copyzott kit, arról most ne beszéljünk.

2019. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pubg nekem rosszabb, gtx 1070 mellett is egy buggos játszhatatlan.

Fortnite pörgősebb

Ring of elysium sem rossz de az is buggos.

2019. jan. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sárvédő123 válasza:
Ez személyiség kérdése, a fortnitenak szerintem szarabb a grafikája. A fortnite kisebbeknek való 7-13 nekem személy szerint a PUBG jobban bejön
2019. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Pubg nehezebb? A pubg-ban annyi dolgod van hogy csak lovoldozol semmi taktika nem kell.

Fortniteban meg ha egy pro val kerulsz szembe aki tud epiteni kb 1:20-hoz az eselye te lovod le. Szerintem inkabb a Fortnitehoz kellenek skillek mig a pubg hoz csak eleg ha tudsz loni...vagy hackelni

2021. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!