Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows10-ben hol lehet...

A Windows10-ben hol lehet letiltani a frissítéseket?

Figyelt kérdés
Most álltam át Win7-ről Win10-re, és meglepetten tapasztaltam, hogy nincs Windows Update menüpont a Vezérlőpultban, mint a 7 esetén. Hol lehet letiltani a frissítéseket win10 esetén?
2019. jan. 22. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Regedit
2019. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Windows 10 esetén a Vezérlőpult lassan eltűnik, és minden a Gépház nevű gyűjtőbe kerül átcsoporosításra. A frissítés is itt van.

Vagy a tálca jobb szélén lévő Értesítési panelt felnyitva találod a Minden beállítás ikonnál, vagy a start menü bal sávjában.

2019. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább sehol, mert idővel mindig visszakapcsolódik, de nem is ajánlott.

[link]

2019. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért akarnál ilyet tenni?
2019. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért szeretném letiltani, mert állítólag a frissítések folytonos keresése lassítja a gépet, és mert úgy tudom, sok esetben többet ártanak, mint használnak. (Legalábbis, amíg nem kiforrott és megfelelő mértékben letesztelt.)

2019. jan. 22. 20:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Home esetében nem nagyon tudod permanensen megoldani. Pro/Enterprise esetén group policy-ből megoldható registry buzerálás nélkül is. Hozzátenném, hogy insider preview óta frissítem, egyikkel sem volt semmi bajom. Ez a "másik többség".
2019. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os

Köszi! Nekem Win10 Pro van, tehát ott akkor megoldható. De már nem vagyok benne biztos, hogy tényleg blokkolni akarom a frissítéseket. Olvastam olyan híreket, hogy némelyik frissítés még pótolhatatlan adatokat is törölt egyes gépekről. Biztosan ez a kisebbség, de ilyen is előfordult. Meg lassulás, hibás működés, stb. Viszont sokan meg azt mondják, érdemes és kell is frissíteni. (Biztos nem az mondja, akinek a gépéről adatok tűntek el. :)

Na, szóval elbizonytalanodtam.:)

2019. jan. 23. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne blokkold őket, a te biztonságodat szolgálják.

Azt a frissítést, ami adatokat törölt, automatikusan nem telepítették, csak ha te manuálisan telepítetted.

2019. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:
A Windows 10 (nagyszerű) frissítései kikezdtek már jó pár gépet.Fórumokon lehet róla olvasni negatív tapasztalatokat is bőven.Nekem 1 év alatt kétszer volt kék halála gyári új gépemnek W10 hibás frissítései miatt.Akkor váltottam át inkább 7-re.Az százszor stabilabb rendszer.
2019. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!