Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találok pár hasznos netes...

Kupicalajos kérdése:

Hol találok pár hasznos netes forrást a szakdolgozatom témájához?

Figyelt kérdés
A szakdogám témája: Family guy mint társadalomkritika. Kellene nekem pár netes forrás ahol a family guy fel van bontva ás ki van elemezve.

2019. jan. 26. 01:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A szakdolgozat lentege hogy neked jell kutatomunkat vegezni majd kielemezni a gyujtott informaciot
2019. jan. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szirty ***** válasza:

Sült galambot keresel ami épp feléd repül?

Csináld meg magad! Ez lenne a dolgozat lényege!

2019. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem teljes kielemzésre gondoltam csak valami kiindulóra valamifél elemzés szerűre amit majd én magam szétszedek és továbbvizsgálom. Am az egyik ismerősö sok kiskaput talált a szakdoga szabályzatba és hamar összeszedte a szakdogályát és én nem akarok erre az útra lépni de sok pénz beleöltünk már az egyetembe és ha nem sikerül akkor nem fizetek ki még egy félévet szóval lehet arra az útra lépek hogy nem érdekel hogy jön össze a szakdoga de végig fogom csinálni ezt a sulit.
2019. jan. 28. 01:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Family guy mint társadalomkritika? Viccnek is rossz.
2019. jan. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szirty ***** válasza:
A Family Guy pimaszul rávilágít az emberi természet nyilvánvaló ellentmondásaira...
2019. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az igaz :)
2019. jan. 29. 01:04
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 ha nyilvánvaló, akkor minek rávilágítani?
2019. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szirty ***** válasza:
Mert ott a "ha". Másrészt mert kérdésként merült fel úgy érezem.
2019. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Ez a komment jobb volt mint az egész sorozat. :D
2019. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A formai követelményekben azt írták, hogy lehet weblapokat és blogokat is felhasználni a szakdoga írása során de kötelező 10 darad nyomtatott vagy elektronikus szakirodalmat felhasználni. Az a baj, hogy a Family guy-ról nincs semmilyen szakirodalom.
2019. febr. 3. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!