Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A bluestacks-on belül letöltöt...

A bluestacks-on belül letöltöttem a Clash Royale-t és mikor elíndítom az eleje a zene bejön + kép és amikor betölt 100százalékig akkor bezárja a clash royalet. Miért van ez? Lehet hogy a videókártya + ram?

Figyelt kérdés

ram: 2gb ddr2 800MHz

proci: AMD Phenom 9650

videókártya: integrált (128mb)


Köszönöm előre is a segítségeket.



2019. febr. 3. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet épp az emulator is. Telepíts egy másikat. (Koplayer, Nox, Memu) Ha itt is produkálja a hibát akkor a te hardvereddel van a gond ha nem akkor használd azon...
2019. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet akár a harmatgyenge VGA miatt is. Ne felejtds el hogy futtatsz egy oprendszert, abban egy programot és abban egy másikat. Ehhez erőforrás is kell...
2019. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kevés a 2GB RAM a virtuális gépekhez, emulátorokhoz. Főleg ha játszani akarnál rajta. Szerintem minimum 4GB kéne a gépbe, ebből pedig az emulátornak adni min. 1-2GB-t, attól függ mire kell. Az integrált videókártya nem igazán alkalmas játékra... Előttem szólóknak igaza van, gyenge a géped hozzá.
2019. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm szépen a segítséget!
2019. febr. 3. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!