Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki használt már Photoshopo...

Valaki használt már Photoshopot? Milyen?

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
ÉNMÁ HAZSNÁLTAM ABBAN ÍRTAMA HÁZIMAT SZTEM JÓÓó
2019. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2019. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az sem volt egy hülye, aki a Wordbe kitalálta a helyesírás ellenőrző funkciót, szerencsére a GYIK-en is van, csak figyelni kell a begépelt szöveg alatt a piros "kukacot". Ha az ott van, akkor valamit vagy elrontottál, vagy nem tudja értelmezni (ami nem biztos, hogy baj).
2019. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Wadmalac ***** válasza:

-Baromi jó.

-Qrva bonyolult.

Nulláról elindulni vele olyan, mintha nulla repülési tapasztalattal bevágnának egy Airbus 300 pilótafülkéjébe, hogy szállj le.


Rengeteg youtube tutorialt nézve szép lassan meg lehet ismerni és utána már frenetikus, hogy mire képes.

De teljesen megismerni sosem fogod. Túl sokat tud.

2019. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó. Sereg dolgot sokkal egyszerűbb programmal hamarabb megcsinálok azonban. Attól függ...
2019. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tabaki ***** válasza:
41%
Lám, T0ba, ilyen billenékeny Fortuna talyigájának kereke, a másutt kivívott megbecsülés magasából egy mégoly indokolt poszttal is egyszeriben a leminősítés poklába gördít! Amúgy az én lelkemet is garbón ragadta a talány, vajon mit áhít még Kérdező a keresőben rázuhanó információdömpingen túl, de elrettentő példád megbénította már-már válaszra lendülő ujjaimat. Ne szólj szám, nem fáj fejem...
2019. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
AHOG YMONDOD
2019. jún. 18. 20:37
 8/9 A kérdező kommentje:
BÁR HA JOBBAN MEGGONDOLOM NEM
2019. jún. 19. 20:38
 9/9 tabaki ***** válasza:
Hát, mit mondjak, az egynapos töprengés nem előnyére változtatta meg az ítéletedet, legközelebb hallgass az első sugallatra. Én továbbra is helyeslem a kolléga fricskáját, amiért az itt remélhető kétes értékű szövegtöredékekből akarod megismerni a világ talán legjobban dokumentált programját, és még mindig hasznosnak látom, hogy a kérdéshez méltó idétlenkedés helyett bölcs mértéktartással a kereső használatát javasoltam. Lelked rajta, ha te másképp látod, az kétségtelen, hogy vargabetűkkel is le lehet jutni a célig, nem muszáj mindjárt ajtóstul rontani a házba.
2019. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!