Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség!? (MesterMC)

Evelin4996 kérdése:

Segítség!? (MesterMC)

Figyelt kérdés
Le van töltve a MMC. Javaból is a legújabb van a gépemen, de nem indul el a játék. Az adatok betöltéséig rendesen működik, majd mikor behozná az oldalt egyszerűen kidob.

2019. febr. 8. 16:42
 1/6 anonim válasza:
Ilyen nekem is volt. Töröld le és telepítsd újra! Nekem működött
2019. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Vedd meg az eredeti Minecraftot, és felejtsd el a MesterMC-t.
2019. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Jó tanács: ha játékkal kapcsolatos kérdésed van, akkor is ha valamilyen hibáról, vagy ilyesmiről, akkor is inkább a Szórakozás, játékok témába tedd, mert így olyanok is fogják látni, akiknek semmi közük a játékokhoz, én már megjártam ezzel, nem szeretem ha direkt hükye válaszokat adnak. A kérdéshez, a MesterMC-ről még csak rosszat hallottam, inkább próbáldd ki a TitanLaunchert, vagy a Tlaunchert, az utóbbihhoz lehet modpackeket is letölteni a launcheren belül, és vannnak benne Forge+Optifine-os verziók
2019. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Figyu. Én tudom a megoldást, ami tényleg segít ezen... de kell egy kis hatasszünet.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

VEDD MEG AZ EREDETI MINECRAFTOT.


Ui: a MesterMc-t célzottan a 8-12 évesekre tervezték, akiknek a szülei nem akarnak 6000 Ftot kiperkálni online

2019. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Ja, inkább kifizettetik a szüleikkel több ezer forintért az ilyen-olyan MesterMC rangokat...
2019. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
48%
#4 XDDD Most viccelsz ugye? 8-12 évesek?! Ne nézd már a 12 éveseket olyan hülyének, hogy ilyen ZS kategóriás pénzéhes sz*rokkal játszanak... Én 12 évesen Skyrimot, CS-t, Minecraftot toltam nem ilyen sz*rokat
2019. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!