Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a teljes film/sor...

PudingVagy kérdése:

Hogyan lehet a teljes film/sorozatot letölteni a weboldalakról?

Figyelt kérdés

Egy olyan webhely van ahonnan nem tudtam letölteni a teljes videót... csak kevés bitráttal :S

Pl: 4052 bitrát (teljes IDM is mutatja) de amikor letöltöttem pl: Stream Video Downloader (bővítménnyel) akk csak kb 1600 bitrája volt és alatta jelezte, hogy "Legnagyobb adatsebesség: 5600 Kbps"


Próbálkoztam:

- Programok: IDM, Xtreme Download Managner, Apowersoft Videó Letöltő

- Bővítmények: Stream Video Downloader, Video Downloader Pro, Vide Download Helper, Video Downloader Professional, Flash Video Downloader, Social Video Downloader



#weboldal #Teljes videó letöltés
2019. febr. 9. 09:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Kép: [link]
2019. febr. 9. 09:07
 2/2 anonim ***** válasza:
A felettük lévő sorban ott van, hogy adatsebesség mód: változó. Ez azt jelenti, hogy olyan a videófájl, mint MP3-nál a VBR, tehát nem mindig azonos bitrátával tömörít, hanem ahol kell, magasabb, ahol nem kell, ott alacsonyabb bitrátát használ. Így lesz a videóban a legmagasabb pillanatnyi érték 5600 kbps, az átlagos érték pedig 1312 kbps.
2019. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!