Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a seed a...

Miért nem indul a seed a weboldal szerint?

Figyelt kérdés

Torrent program/alkalmazások amit már régóta használok:


qBittorrent 4.1 szériája.

Eset Internet security 12.0.31.0 verzió,

Tp-link TL-wr841n router,


Tűzfal tanuló módra állítva, a program UDP/TCP portja engedélyezve.

UPnP szerint regisztrálva a routerbe is.


Nos ma reggel, ellenőriztem a hitnrun rendszert az ncore-on. Azt írta, hogy nem futnak a torrentek (stopped). A Profilnál, a futtatott torrentek megjelennek.


A kliensben, frissítettem a trackereket. Még akkor is azt írta, hogy stopped. A beállításokat is ellenőriztem mindenhol ahol csak tudtam. A kliensnél mennek a fel/le töltések, vagyis aktív.


Megnéztem más oldalon, ott tökéletesen frissítette a seed időt. Csak az Ncore-nál csinálja ezt ma reggel óta.


Mi lehet a hiba?


Köszönöm a válaszokat! :)



2019. febr. 9. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bekapcsolás után ellenőrizted, normális. 30 percenként frissít a tracker, így az első fél órában az addig stoppolt torrentek stoppoltnak is maradnak jelezve.
2019. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már az a fél óra sokszor eltelt, egészen reggel óta be van kapcsolva a gép, de azóta is stopped. :(
2019. febr. 9. 16:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerver hiba miatt nem működött, már azóta megoldódott! :)
2019. febr. 9. 18:19
 4/4 anonim válasza:
Nem oldódott meg azóta sem, kérdező nálam is ilyen, elég bosszantó.
2019. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!