Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell letölteni egy...

Hogyan kell letölteni egy teljesen ingyenes programot a számítógépemre, ha a letöltési opciók között nem szerepel az a böngésző, ami az én gépemen van gyárilag?

Figyelt kérdés

Tehát szabályos minden, fizettem a boltban nem csak a gépért, hanem a rajta lévő operációs rendszerért, és hogy internetes böngésző is van rajta.


Annál a programnál, amit le szeretnék tölteni, csak más (a leggyakoribb) böngészők vannak felsorolva, nekem meg a gépemen gyárilag egy ritkább van, de működik.


Tudna valaki PRIVÁTBAN segíteni?


Úgy tűnik itt nem lehet programok neveit konkrétan megnevezni, mert törlésre kerül a kérdés, pedig nincs szó szerzői jogok megsértéséről, hisz a böngészőt és operációs rendszert hivatalosan a boltban tették rá, amit le szeretnék tölteni program, az pedig egy ingyenes dolog.


Örülnék ha valaki írna privátban, és úgy talán értelmesebben kommunkálhatunk, de persze itt is jó nekem, ha érthető mit kérdeztem... Köszi!



2019. febr. 11. 11:32
1 2
 1/15 DjImipapa ***** válasza:

Leírok pár programnevet, lássuk azt a törlést:

Mozilla firefox, Google chrome... ez 2 db böngésző. Mondjuk ha kérdezni tudnál, le is írhatnád, mégis milyen ritkajó böngésződ van? Hátha nem törlődik a kérdés, mert már mitől lenne törölve?:)

2019. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy programot hivatalosan le lehet tölteni, akkor azt bármilyen böngészővel le lehet, legyen az bármilyen ritka. Ugyanis a letöltés egyáltalán nem böngészőfüggő. Olyan nincs, hogy csak bizonyos böngészőkkel lehet egy fájlt letölteni. Olyanról meg végképp nem hallottam, hogy a letöltésnél böngészőket sorol fel egy program. Ha rákattintasz a download linkre, akkor annak le kell töltődnie. Vagy valamit nagyon elnéztél.
2019. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#1-esre hivatkozva: írd már ide mi az a ritka, de működő böngésző, amit használsz.
2019. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 tabaki ***** válasza:

„Úgy tűnik, itt nem lehet...”

Önámítás. Folyamatosan és tömegével nevezünk meg ingyenes és fizetős programokat anélkül, hogy bárki a törlésükkel fárasztaná magát, sőt a kérdésekben akárhányszor bukkan fel nyilvánvalóan lopott programok neve is. A kérdéseket akkor szokták kimoderálni, ha a jogtalan beszerzés lehetőségét firtatják.

Szerintem nem érthető a kérdés, végy egy nagy lélegzetet, és bökd ki a program és a böngésződ nevét. Mellesleg DjImipapának igaza van, ha minden kötél szakad, telepítesz egy ajánlott böngészőt, és meg van oldva.

2019. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 tabaki ***** válasza:

Érzem, ahogy felszínre tör bennem az eddig jól-rosszul, de féken tartott Gonosz, ideírom néhány ingyenes program nevét, direkte azért, hogy töröljék a kérdésedet:

Audacity, Avidemux, Blender, BRL-CAD, Chrome, Code::Blocks, Double Commander, Faststone, Firefox, FontForge, FreeCAD, Free Commander, FreeMind, Frinika, Geany, Gimp, Gravit Designer, HtTrack, Inkscape, IrfanView, JPatch, Krita, LeoCAD, LibreOffice, Lightworks, LMMS, Midnight Commander, MyPaint, Notepad++, OBS, OpenOffice, OpenToonz, OpenShot, Opera, Phoxo, Scribus, Seamonkey, Texmaker, Tupi, Wings3D, YWriter, XnView.

Vuháhá, már előre röhögök, ezt nagyon megszívod...

2019. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Na akkor barkóbázzunk mire is gondolsz

Nem lehet így segíteni, hogy semmilyen tényt nem írsz le

Van egy géped amit nem loptál, amin fut egy operációs rendszer, szintén eredeti, na de hogy milyen...na mindegy is. Van rajta egy böngésző aminek még neve sincs, amin kresztül le akarsz valahonnan valamit tölteni... Na jó, feladom.

Egyszer egy barátom mondta, hogy szerinte vírusos a gépe. Megkérdeztem, hogy milyen operációs rendszer van rajta, mire azt a választ kaptam: Firefox

Ennyi infóval jobb ha inkább egy szaki megnézi, komolyan.

2019. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Tudna valaki PRIVÁTBAN segíteni?"

Nem kedves kérdező, ez egy publikus fórum.

Nem társkereső, nem munkaajánlat-közvetítő. Itt az a módi, hogy publikusan felteszel egy KONKRÉT kérdést - ha nem lenne elegendő információ, akkor a hozzászólók kérésére kiegészíted azt - majd - elegendő információ esetén - publikusan válaszolnak neked.


"hanem a rajta lévő operációs rendszerért"

Milyen operációs rendszer?

Windows? Abból melyik? Windows 7? Windows 8.1? Windows 10?

Linux? Abból melyik disztribúció? Debian? Ubuntu? Linux Mint? Elementary OS?

MacOSX?


"és hogy internetes böngésző is van rajta"

Melyik böngésző?


"Annál a programnál, amit le szeretnék tölteni"

Melyik programot?


"csak más (a leggyakoribb) böngészők vannak felsorolva,"

Melyik böngészők?

2019. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 DjImipapa ***** válasza:
Kérdező komolyságáról annyit, akár segíteni is lehetne, de eltűnt... priváton is!:)
2019. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ó mennyien írtatok, én meg csak most tudtam újra idetévedni, bocsánat!


Kistesómmal kiírtuk a kérdést tegnap, és ha hiszitek, ha nem, törölve lett, számomra érthetetlen módon. Lehet mégis volt benne valami nyomdafestéket nem tűrő márkanév, nem tudom. Mindjárt a következő hozzászólásban leírom újra nyíltan, kíváncsi leszek itt marad-e , vagy törlik azt is...:

2019. febr. 12. 09:49
 10/15 A kérdező kommentje:

Tehát Adobe Flash Playert szeretnék letölteni új laptopra.

Neten egy bizonyos honlap szoftverbázisában ott is van több verziója. Gondolom minél újabb verziót lenne célszerű letöltenem, ugye?


"Használatra kész" laptopot vettem hivatalosan számlát adó üzletben, szóval semmi fekete nincs rajta.

Windows10 van rajta, és Microsoft Edge böngésző.


Na és itt akadtam el. Az Adobe legfrissebb verziójánál a letöltések közt 4 közül lehet választani, Chrome, firefox, jajj fejből nem jut eszembe a többi. Mindegy, az a lényeg, hogy az Edge nincs köztük, de sajnos ha korábbi verziókat nézek, azok közt sem találtam egyetlennél sem Edge opciót....


Hát Ez lenne a kérdésem, ilyenkor melyiket töltsem le? Vagy kár is bíbelődni vele, Edgével úgysem fog működni? MÁs a megoldás?


Nem értek hozzá, szeretném, ha segítenétek! MÁr az eddigi értetlenkedéseitekben is sok hasznosat olvastam amúgy! Szóval tudom, hogy vágjátok kisujjból... légyszi! Köszi!

2019. febr. 12. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!