Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti windows- termékkulcs...

Eredeti windows- termékkulcs beirása után egy honappal azt irja hogy nem eredeti a windows. Bövebben lent?

Figyelt kérdés

Ma bekapcsoltam a gépet amit tegnap este szintén használtam, és azon lettem figyelmes hogy a windowsom azt irja hogy nem eredeti. Megnéztem a vezérlöpultban és irta hogy aktiváljam. Beirtam az eredetileg használt kodomat és a képen mellékelt hiba fogadott : [link]

Probáltam parancssorban is beirni, ott azt irta sikeresen aktiválva lett, de mégsem történt semmi. Mit tegyek?



2019. febr. 12. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott van a linkelt képen, hogy mit tehetsz még...
2019. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol vetted a kulcsot?
2019. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a kulcsal van a baj. 2 évig jó volt ujratelepitettem egy honapja.Akkor aktiváltam és jo volt most random kitörlödött és ha beirom az a hiba jon elo.
2019. febr. 12. 18:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszokat bassz+tok meg
2019. febr. 14. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért káromkodsz?

Felhívtad őket? Mit mondtak?

2019. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1, Es akkor mi van ha 2 evig jo volt? Olcso azsiai kulcsokat siman bannolhatjak, ezert kerdeztem honnan van.

2, Velem is elofordult ez egyszer, telefonon is lehet aktivalni, rakattintasz, lesz egy kod, felhivoda szamot, bepotyogod es aktivalja.


3, szivesen basd meg

2019. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!