Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Nem tudom frissíteni a YouTube-ot. Mit tegyek?

Egyszer letöröltem a telefonomról a YouTube-ot és amikor újra telepítettem, egy korábbi verziót töltött le. Most az van rajta, amelyiken még nem lehet előre tekerni dupla kattintással. Amikor play áruházban frissíteni próbálom, mindig azt írja ki, hogy az alkalmazást nem lehet telepíteni.

Minden más alkalmazást enged letölteni vagy frissíteni, csak a YouTube-ot nem. Mit tudnék csinálni ilyen helyzetben?

febr. 13. 18:48  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan kell frissiteni az operat?
Youtube-n nem tudok egy videót sem megnézni mert ezt írja ki: Ez a bővítmény sebezhető és frissíteni kell /Adobe flash player/. Hogyan tudom frissíteni?
A youtube nem játszik le egyetlen videót sem hibaüzenetet irki próbáltam frissíteni a flash playert is de nem segített. ötletek?
A YouTube programot hogy kell frissíteni? :O
Mi a zene címe a therv ne félj frissíteni videójában?
A youtube alkalmazást nem tudom frissíteni az androidomon. Mi lehet a hiba?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!