Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidra tudnátok ajánlani...

Androidra tudnátok ajánlani egyszerű de mégis jó gps programot?

Figyelt kérdés
2019. febr. 16. 10:50
 1/7 Szirty ***** válasza:

Mi az hogy GPS program?

GPS alapú navigációs szoftvert keresel vagy mit?

2019. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen.
2019. febr. 16. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 milyen alapú navigációs szoftvereket ismersz még? Okos akartál lenni, de nem jött össze.

Kérdező. Én a Here We Go-t használom ez a régebben csak nokiákra elérhető offline szoftver, ha letöltöd a térképet ami neked kell akkor nem eszik adatforgalmat, hacsak nem kellenek a közlekedési adatok, hogy hol van torlódás, esetleg dugó. De ha nem lényeg az adatforgalom akkor a Waze a legjobb. Ez mindent jelez még azt is hol trafiznak. Persze a trafit ha jól tudom csak a felhasználók visszajelzése alapján jelzi.

2019. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó ment a zöld :)
2019. febr. 16. 11:29
 5/7 Szirty ***** válasza:
31%

"#1 milyen alapú navigációs szoftvereket ismersz még?"


Drága "barátom"!

Egyszerű kérdés volt.

Minden szoftver ami GPS rendszer információit használja fel, GPS programnak tekinthető.


Írok példákat hogy értsd ha akarod (szinte biztos nem akarod, de azért lássuk):

GPS adatokból kinyerhető pl. a pontos idő atomóra pontossággal. Nem kell ám térképes navigációs szoftvernek lennie ehhez.

Használok olyan GPS programot pl. ami kijelzi az éppen aktuális magasságot és sebességet. Ez sem térképes navigációs szoftver!


Amit nekem írtál az szín tiszta baxakodás.

2019. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te kezdted kishaver. A nagyon eredeti burkoltan lehülyézem a kérdezőt válaszoddal. De ezt itt hagyjuk abba.
2019. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szirty ***** válasza:

Semmit nem kezdtem pláne burkoltan nem.

Rávilágítottam arra hogy a kérdés pontatlan.


De ha azt szeretnéd a dolog mögé látni amit állítasz, akkor legyen.

Akkor viszont magaddal kell dűlőre jutnod és nem nekem irkálni.

2019. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!