Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresném a következő játékokat...

Keresném a következő játékokat Nintendo DS-re, Magyarországi üzleteket fogadnék el, szerintetek ezeket megtalálhatom még Magyarországon? Játékok: - Code Lyoko: Fall Of Xana - Code Lyoko: Get Ready to Virtualize

Figyelt kérdés
Magyarországon se a konzolvilágba, 576--ba, se más Magyar boltokban nem találtam, válaszokat köszönöm!

2019. febr. 17. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte kizárt hogy ilyen kis példányszámban legyártott ritka játékot magyar üzletekből megkapsz, muszáj lesz külföldről megrendelned.

Én a Zero Escape trilógiát kerestem nemrég 3dsre és senki sem hallott róla MOn pedig világszerte ismert széria.

2019. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 KisYago válasza:
Szia, szerintem felesleges MO-n keresni ezeket a játékokat, de ha nem bánod, hogy pc-n kell játszani akkor szerintem tölts le egy emulátort és játszd őket azon (ha kell segítség írj privibe és segíthetek benne), vagy itt van ez a link: [link] de iszonyatosan drága játékok, ahogy általában minden ds játék :(
2019. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Már megvan a játék, töröltem a kérdést! De azért köszi!
2019. jún. 3. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!