Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Milyen tesztel kell összehasonlítanom a diákok jegyeit a kurzusom előtt és után GRAPHPADBAN?

unpaired vagy paired t test meg hasonlókra gondolok..

Keress kérdéseket hasonló témákban: graphpad, t test

febr. 17. 20:08  Privát üzenet  

A válasz

Mivel tudod, hogy melyik jegy melyik diákhoz tartozik, ezért a paired t test kell. Használhadnád az unpaired t testet is csak akkor információt vesztesz vele.

Ez amúgy nem annyira számítástecnikai kérdés, hanem matematikai/statisztikai, tökmindegy melyik programot használod de akár kézzel is kiszámolhatnád.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 17. 20:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hormonrendszer és az idegrendszer működését kellene összehasonlítanom, segítene nekem valaki?
Hogyan tudom kiszámolni meglévő hengeres nyomó csavarrugóm nyomóerejét? Több telszkóp rugóm van és ezeket kellene összehasonlítanom.
Holnapra Boncza Bertát és Lédát kell összehasonlítanom ( irodalom hf) nem nagyon értem mit kell csinálni azt irtok föl hogy ( pl : melyik mikor halt meg ) segitenétek?
Magyar és Angol osztályozást kellene összehasonlítanom Valakinek van ötlete? Hiányoztam a suliból és ötletem sincs h kéne csinálni mivel mindenki más témát kapott igy segitséget...
Excelben kellene összehasonlítanom 2 oszlopot, ami szöveg. Van erre valamilyen függvény?
Az excellben 2 oszlopban szereplő értékeket kellene összehasonlítanom, és látni azt, hogy az egyik oszlopból melyik hiányzik. Ki tudja, melyik függvényt használjam?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!