Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert nem tudok belepni a...

Leee_a kérdése:

Miert nem tudok belepni a Skype-be ay asztali PC-n keresztul?

Figyelt kérdés
Ujra telepitettem a Skype-t, mivel par napja nem ment at a hivas se ki-se be, pedig online voltam es a partnerek is. Eyert ujra telepitettem a Skype-t, most viszont hiaba irom be helyesen a nevemet es a jelszavamat, azt irja ki, hogy nem lehet kapcsolni. Tudna valaki segiteni, hogy mi lehet a problema? Win XP-t hasznalok. A mobilrol a Skype-m rendesen mukodik. A segitseget elore is koszonom.

2019. febr. 17. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az XP sajnos már nem támogatott op.rendszer. Sajnos ilyen benne előfordulhat, nem mai csirke már... Én is sajnálom nagyon, azon nőttem fel.


Ha rám hallgatsz, veszel új gépet és meghagyod a régit, én úgy tettem. Ha Skype kell, arra jó a telefon is.

2019. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat. Ez is egy megoldas, de "ragaszkodom" a regi gepemhez, meg a benne tarolt sok kulonbozo adatommal. Igen, a telefonon is megy a Skype /legalabbis meg eddig/, de tartok attol, hogy idovel ezt is valahogyan majd "elbaltazzak:-((
2019. febr. 23. 12:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Mar abba is belenyugodnek, ha legalabb a web-es skype mukodne rendesen, de sajnos onnan sem megy se a hivas, se a hivas fogadas, annak ellenere, hogy online vagyok. Viszont az uzenetek ott atmennek. Felkinalja, hogy toltsem le a bovitmenyt, de amint letoltom, kiirja, hogy mas OP rendszerhez van ez a bovitmeny:-((
2019. febr. 23. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!