Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Assasins Creed c. sorozatba...

Az Assasins Creed c. sorozatban mi értelme van a való életbeli szálnak?

Figyelt kérdés
Van bárki ezen a földön aki azért akar AC játékkal játszani vagy csak egyáltalán élvezi ezt a teljesen felesleges animus/abstergo-s szálat?
2019. febr. 17. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Te sem a története miatt játszod a játékot, ugye? Ebből a szemszögből a történet a fontos, és az tartalmazza ezt a szálat is. Valahogy mindenképp be kell illeszteniük, ha már a forgatókönyv megköveteli és ha már van olyan réteg, aki a történetért játszik.
2019. febr. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én a történet miatt játszom, azonban a "fő" történet miatt.

Egyszerüen nem tudom megérteni hogy mitől jobb a játék azáltal hogy beleteszik ezt a felesleges mellék szálat.

2019. febr. 18. 01:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem felesleges, de persze el is lehetne felejteni. Igaz, hogy akkor a 100 000 000. középkorban játszódó játék lenne az ASC, de meg lehetne oldani.
2019. febr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!