Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés
LomhaLajhar nevű felhasználó kérdése:

Az Assasins Creed c. sorozatban mi értelme van a való életbeli szálnak?

Van bárki ezen a földön aki azért akar AC játékkal játszani vagy csak egyáltalán élvezi ezt a teljesen felesleges animus/abstergo-s szálat?

febr. 17. 23:13  Privát üzenet  

A válaszok
kiskeni nevű felhasználó válasza:

Te sem a története miatt játszod a játékot, ugye? Ebből a szemszögből a történet a fontos, és az tartalmazza ezt a szálat is. Valahogy mindenképp be kell illeszteniük, ha már a forgatókönyv megköveteli és ha már van olyan réteg, aki a történetért játszik.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 18. 00:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én a történet miatt játszom, azonban a "fő" történet miatt.

Egyszerüen nem tudom megérteni hogy mitől jobb a játék azáltal hogy beleteszik ezt a felesleges mellék szálat.

# 2/3Időpont febr. 18. 01:01 Privát üzenet
kiskeni nevű felhasználó válasza:

Szerintem egyáltalán nem felesleges, de persze el is lehetne felejteni. Igaz, hogy akkor a 100 000 000. középkorban játszódó játék lenne az ASC, de meg lehetne oldani.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 18. 01:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi értelme kutatni a prímszámokat, keresni a sorozatban a szabályszerűséget, ha a 10-es számrendszer csak egy a sok lehetséges közül, amit a matematika használ?
Az Életem Értelmei sorozatban melyik az a rész, amiben Jay-nek megtetszik egy kigyúrt ember, akire Michael féltékeny lesz, és ezért elmegy vele edzeni?
A Kivagy doki c. sorozatban ennek a szövegnek mi az értelme és hogy kapcsolódik a sorozathoz? "wibbly wobbly, timey wimey. Stuff"
A V, mint Viktória c. sorozatban a Helen visszatér (t) epizódban Jade West felvételi előadása miről szól/mi az értelme?
Vikings sorozatban az első 5 rész után van/lesz értelme a pap jelenlétének?
A call of duty sorozatban megjelent alteriw-nek mi az értelme?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!