Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Ring of elysium battleroyale?

Videókban kiugranak a repülőből , leszállnak, meg minden. De nekem egy olyan térkép van amin egy pontot kell kijelölni és ledob oda. Ráadásul az ellenség akik szerintem botok, akkor sem találnak el, ha egyhelyben állok. És a kör se olyan mint amilyennek lennie kéne. Ez csak valami trainig? Vagy mit kell csinálni? (Tegnap töltöttem le steamről)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Battleroyal, PC

febr. 18. 16:18  Privát üzenet  

A válaszok

A játék eleinte botokkal dob össze, aztán szép lassan csökkenti a számukat, végül teljesen eltűnnek.

Videó promó, trailer nem valóságos. Tanuld meg, nehogy fizetős játéknál pórul járj emiatt. Ez a játék tényleg ilyen lerakós, ez nem PUBG. Itt nem kör van, hanem rossz időjárás, szerintem még jobb is, picit életszerűbb. Ja és egy helikopterbe kell beszállni a végén, amiben 4 hely van, így akár lehet 4 győztes is.

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 21. 20:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És thevr-ék streamje? Az se iyen volt

# 2/3Időpont febr. 23. 12:17 Privát üzenet

Mert ők már picit nagyobb szinten tolják és azért nincsenek botok.

Az új pályán vulkáni hamu elöl kell menekülni, de a lényeg ugyanaz.

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 2. 18:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ring of Elysium gtx 1060 om van és csak lowon megy rendesen 60 fps-es vsync on és így nem dropol de max-on igen tudom hogy ki nyomnám a vsync-et akkor talán jobb? lenne de így meg törik a kép
Mért nem megy rendesen?
A Warface-Battle Royale - hogy kell játszani?
Eddig Tauri wow-on voltam most szeretnék átmenni Elysium Wow-ra Accountot már csináltam. De ha elindítom a játékot még mindig a tauriba lép. Mit kell csinálni?
Ring of Elysium-ban lehetséges valahogy steamen belül teljes mértékben resetelni a játékot?
Steam api init failed Ring of Elysium megoldható valahogy? (Biztonságos úton)

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!