Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ring of elysium battleroyale?

Ring of elysium battleroyale?

Figyelt kérdés
Videókban kiugranak a repülőből , leszállnak, meg minden. De nekem egy olyan térkép van amin egy pontot kell kijelölni és ledob oda. Ráadásul az ellenség akik szerintem botok, akkor sem találnak el, ha egyhelyben állok. És a kör se olyan mint amilyennek lennie kéne. Ez csak valami trainig? Vagy mit kell csinálni? (Tegnap töltöttem le steamről)

2019. febr. 18. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A játék eleinte botokkal dob össze, aztán szép lassan csökkenti a számukat, végül teljesen eltűnnek.


Videó promó, trailer nem valóságos. Tanuld meg, nehogy fizetős játéknál pórul járj emiatt. Ez a játék tényleg ilyen lerakós, ez nem PUBG. Itt nem kör van, hanem rossz időjárás, szerintem még jobb is, picit életszerűbb. Ja és egy helikopterbe kell beszállni a végén, amiben 4 hely van, így akár lehet 4 győztes is.

2019. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És thevr-ék streamje? Az se iyen volt
2019. febr. 23. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert ők már picit nagyobb szinten tolják és azért nincsenek botok.


Az új pályán vulkáni hamu elöl kell menekülni, de a lényeg ugyanaz.

2019. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!