Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés
Diniamo nevű felhasználó kérdése:

Letöltöttem egy Steames játékot (Battleblock Theatre) torrentről és abban úgy kell friendeket invite-olni hogy egy Steamos ablakban kapják megívót és a crackeltel tudok e ilyen meghívót küldeni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Steam, Torrent, Battleblock Theatre, Multiplayer Probléma

febr. 18. 17:49  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudsz. A crackelt játékokban alapból ki van lőve a multiplayer az esetek 99%-ban. Ha a steames platformot használja, akkor pláne.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 18. 18:21 Privát üzenet
Crackes csak crackessel tud. Talan ha nem lenne Steames, de igy eselytelen

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 19. 11:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Letöltöttem a GTA5-öt (nCore) és amikor beindítottam nem csinált semmit. Letöltöttem IGG Games-ról is de ott is ugyan ezt csinálta. Mit kéne csinálni hogy működjön?
Létezik egy Solvusoft nevű cég, amelynek letöltöttem egyik programját és teljesen tönkretette a számítógépem. Másnak is van ilyen tapasztalat ezzel a céggel vagy csak én volt sügér?
A bluestacks-on belül letöltöttem a Clash Royale-t és mikor elíndítom az eleje a zene bejön + kép és amikor betölt 100százalékig akkor bezárja a clash royalet. Miért van ez?...
Letöltöttem a Crysis 3-at de amikor elindul akkor hang megy meg kurzor is van?
Hogyan kell iso fájlt telepíteni? Letöltöttem egy programot win10. iso. Ezt szeretném feltenni a gépemre úgy, hogy a jelenlegi-t teljesen letörlöm (formázom a meghajtókat)....
Letöltöttem a Fatal Frame 3-at Psx2-re és kipróbáltam, Jól fut, de Rei lassú, a szellemek pedig gyorsak, tudnátok javasolni egy jobb beállítást?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!