Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet gyári új laptopra...

Hogyan lehet gyári új laptopra Windows 10-et rakni? Ubuntu rendszer frissítése

Figyelt kérdés

Vettem egy laptopot és rendelkezem 1 Windows lincensz kulccsal is. Jelenleg a laptopon alapból telepített Ubuntu van fent. Hogyan tudom elérni hogy a Windows 10-et rátelepítsem úgy, hogy az ubuntu törlődjön és ne foglaljon semmit és ne lassítson?

Tehát lényegében felülírni szeretném az operációs rendszerem.

Nagyon köszönöm mindenkinek aki segít!



2019. febr. 18. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

windows telepítőről be boot-olsz, amit előtte Rufus-sal pendrive-re kiírtál.

Törölsz minden partíciót, majd partícionálod úgy, ahogy szeretnéd, a telepítő pedig létrehozza a partíciókat és telepít, ezáltal az Ubuntu már nem lesz fent, törlésre kerül.

2019. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Egyes, Rufusszal??? Kicsit el vagy maradva, Windows 10-et Media Creation Toolsszal kell telepíteni, ami pedig Microsoft program.
2019. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát a Microsoft hivatalos oldalról a Media Creation Tools-t letöltöm, pendrivera rárakom a bootolos dolgot , bedugom laptopra , ott USB-ről indítom , törlöm azt a partíciot stbt ami volt, (ezzel az ubuntu törlődik?) És onnan a megszokott dolgok? Partíciókat létrehozom, feltelepítem valamire stb.?
2019. febr. 18. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen, Ubuntu törlődni fog, ha újrapartícionálod a lemezt, Ubuntu partícióit pedig törlöd.
2019. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Kérem, hogy aki lenullázott azért, mert azt írtam, hogy partíciók törlésével Ubuntu is törlődni fog, az írja meg, miért nem fog törlődni az Ubuntu, hiszen biztosan meg tudja indokolni és jobban is tudja.
2019. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként meg mi a baj a Rufus-al? Gyorsabban kiírja a telepítőt mint a media creation tool, és ESD-be letöltött telepítőt is ki tudsz vele írni (kevesebb helyet foglal [link] ).
2019. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Ráadásul 2 percen belül, ilyet se láttam még :D
2019. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Jaajj, ne írj ilyet, le leszel pontozva mint én.

Van egy program a [link] oldalon, azt is felkészítették egyaránt Linux- és Windows változatok kiírására is, nagyon jól csinálja.

2019. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Le is lettem, de valahogy nem tud izgatni. Te se foglalkozz vele.
2019. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem Windows USB Downlonad Tools-al is simán felment a Win 10.
2019. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!