Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad a játék Windows...

Miért akad a játék Windows telepítés után?

Figyelt kérdés

Konkrétan a GTA 5-ről van szó,más játékot még nem próbáltam.Eddig teljesen jól futott magas beállításokon,most átesett a gép egy windows telepítésen és amikor megnyitom a játékot ilyen nagyon kicsi felbontásban a monitor közepén low beállításokkal indul a játék és nagyon akadozik.Geforce Experience-vel telepítettem a drivert,már próbáltam külön úgy is elindítani,hogy jobb klikkeltem a játékra és kiválasztottam,hogy a videókártyával induljon,és így sem jó.

Mi lehet a baj?

Előre is köszönöm!



2019. febr. 21. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi van a gépedben? Jó lenne tudni.


Eredeti a játék? Lehet azt a verziót már nem támogatja az új Windows verzió (mondjuk ahhoz cseszett réginek kell lennie).


Szétszedted a géped mostanában?


Ha igen, ellenőrízd, hogy a karihoz, vagy a processzorhoz van-e kötve a monitor. Előfordulhat, hogy emiatt nem rendereli le a kártyád rendesen a képet (nekem is volt már ilyen).


Ha nem, a következő frissítést várd meg, elvileg ennyitől nem hal meg egy játék sem... Bizony a Windows 10 nem fenékig tejfel...

2019. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok, bocsi a processzor helyett közvetlenül alaplapot akartam írni.
2019. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy laptopról van szó 1050ti és i5 8300h van benne 8 giga rammal.A játék nem eredeti,viszont előtte jól futott.Most megpróbálom a drivereket újratelepíteni,hátha az segít.
2019. febr. 21. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát, ha Windows nélkül jobban futnak a játékok, akkor használd úgy!
2019. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom állítgattad a felbontást a játékon belül, ezért erre nem is térek ki. A rendszer felbontásának változása is gondolom feltűnne (frissítés csinálhat ilyet).


Probáld meg más kompatibilitással, rendszergazdaként, stb. Ha így se megy, nézd meg, hogy fps lagg-e, vagy render probléma.


A driverek újratelepítése egy jó ötlet.

2019. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A laptop többi driverét is telepítsd fel a legfrissebbet, ha eddig nem tetted meg. Játékban felbontást nem tudsz állítani ?
2019. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Minden Driver fel volt telepítve,viszont az Intel HD Graphics Drivere nem a legfrissebb volt és miután azt lefrissítettem teljesen jól működött minden,habár érdekes mert a játék ugye nem arról fut.

Köszönöm a segítségeteket! :)

2019. febr. 22. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!