Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem hajlandó a tesóm...

Miért nem hajlandó a tesóm lecserélni a Windows 7-et a gépén?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségizett, azóta egy pc szervizben dolgozik.

Néha haza hozza a munkáját, vagyis házhoz hozzák a gépet, azt mondja azok olyan munkák amik nincsenek lepapírozva.


A lényeg hogy minden gépre már Win 10-et rak, nagyraktári áron rendelgeti a licenceket. Itthon is midnenkinek az van, kivéve az ő gépén.


Az sem gyenge gép, i7-es proci, 32GB ram, 4Gb nvidia kártya, 500gb ssd...

Ő soha nem vesz bele semmit, mindig azt mondja innen is onnan is van...

Ők vállalják a rossz céges gépek megsemmisítését, azokból kiszedi ami neki megfelel és beleteszi az ő gépébe, így fejleszti...


Az ő gépére nem hajlandó 10-et tenni, azt nem mondja miért csak annyit mond hogy neki nem passzol a 10.



2019. febr. 26. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Én is inkább a W 7-et használom, kategóriákkal jobb, mint a W 10.
2019. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyéni preferencia. Én például imádom a Linuxszot, szeretek parancssorban mókolni vele. De az emberek 99%-a nem.
2019. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább arra lennék kiváncsi, hogy miért zavar ez téged?
2019. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 P.O.C. ***** válasza:
81%

A Windows 10 már teljesen jó és használható rendszer felhasználó szemmel. De Ő nem felhasználói szemel nézi a dolgokat, hiszen mint mondtad PC szervizben dolgozik.

És a Windows 10 még mindig szélesebb körben támogatják a a régebbi hardverek és a szoftverek, mint a 10-et. Ráadásul le sem cserélik kb félévente új verzióra, ami ugyan úgy hoz elcseszéseket, mint újításokat.

Én is foglalkozok szervizeléssel, a fő gépemen nekem is 10 -es van. De van egy teszt gépem is amin viszont Windows 7 van (meg XP is).

Ha nem játszik, nincs szüksége a DirectX 12 -re, akkor teljesen jól el lehet lenni a Windows 7 -el is.

2019. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 P.O.C. ***** válasza:
100%
Jav: És a Windows 7-et még mindig szélesebb körben támogatják...
2019. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
miért zavar ez téged?
2019. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak azért zavar engem mert az én gépem gynge, ha nincs otthon megengedi hogy játszak rajta, de az újabb játékokat nem tudom telepíteni.
2019. febr. 26. 11:43
 8/14 Dongaben ***** válasza:
100%

Munkára, komolyabb feladatokra használt gépemen még Win 7-et használok. Az oka egyszerű: Stabil!

Hétköznapi használatra Win 10, vagy Linux (Bár, én nem nagyon piszkálom a parancssort...csak egyszerűen jó.)

A win 10 nagyon sokat javult a kiadása óta, de még manapság is előfordulnak komoly bakik egy-egy frissítéskor---:(

2019. febr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
:D hát így jártál kérdező. semmi közöd az ő gépéhez, örülj, hogy néha megengedi, hogy használd. javítsd fel a saját gépedet
2019. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
32 gb ram az igen, mindenki azt használ amit csak akar én mindig a legújabbat használom már a 10-et is még béta óta preview verzió, eleinte nem tetszett a laptopomnak túlságosan így hagytam, amint volt normális release az már jó volt, windows 7 esetében is ez volt, nálunk a vista kimaradt xD kinek mi linuxot is szeretem énis javítgatok retrózok dos pc / win98as voodoo3 annó nem adatott meg így most pótolom a hatalmas nosztalgiát. Helyedben szólnék neki h segitsen a tiédet is felturbózni egy két alkatrésszel így nem kell az övét elkérned.
2019. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!