Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Wim 10 telepítési hiba...

Üdv! Wim 10 telepítési hiba többi lent . Valaki vm ötlet?

Figyelt kérdés

Egy olyan hiba lépett fel hogy Pendrive ről szeretném fel telepíteni a win 10 et a BIOS "látja is" az usb-t át állítom a boot sorrendet újra indul a gép és el indul a telepítő be jön az ikon de pár másodperc múlva teljesen el lilul a kép és nem csinál semmit sem . A rendszert a microsoft oldaláról szedtem le és a win 10 programjával tettem rá az Pendrive re előte le formáztam ,valaki vm ötlet előre is köszönöm !


Alaplap:Asus P5B



2019. febr. 26. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod még egy harmadik fél programjával, ez a Rufus, ezt szokták ajánlani direkt erre az esetre.
2019. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pendrive-nál Rufus. Egyszerűen jobb, mint a Microsoft eszköze. Elkeszíted az ISO-t (ezt még értelemszerűen nem Rufus-al), betallózod az elkészített ISO-t Rufus-ba, kiválasztod a konfigodnak megfelelő partíciós táblát (MBR/GPT), célrendszert (UEFI/BIOS) és elindítod a programot. Ha végeztél és jó beállításokat használva készítetted el a telepítőeszközt, akkor mindennek stimmelnie kell.
2019. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a segítséget !
2019. febr. 26. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!