Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Win 10-el nem tudok torrente...

Gyusz59 kérdése:

A Win 10-el nem tudok torrentezni. Hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Qbittorrent
2019. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Windows 10-hez ennek semmi köze.
2019. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

+1 qBitTorrent. Innen tudod letölteni:

[link]

...az más kérdés, hogy be kéne állítani fix IP-t a gépeden, aztán a routereden meg be kéne lőni, hogy irányítsa át a Torrent kliens által használt portra érkező kéréseket a géped IP címére, hogy vissza tudd seedelni, amit letöltöttél.

2019. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 486DX2 válasza:
100%
Az biztos h nem a win10-el van a probléma.
2019. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"...az más kérdés, hogy be kéne állítani fix IP-t a gépeden, aztán a routereden meg be kéne lőni, hogy irányítsa át a Torrent kliens által használt portra érkező kéréseket a géped IP címére, hogy vissza tudd seedelni, amit letöltöttél."


Miért is? Én ugyan utorrent-et használok win10-en, ráadásul portable változatot, de semmi ilyesmit nem kell tenni, amikor először elindítottam engedélyt kellett adnom, hogy a tűzfal átengedje és megy minden magától, letöltés is seed is. Digi-s net egyébként.

2019. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a router támogatja, akkor elvileg a Torrent kliens képes magáról jelenteni uPnP-n, hogy a router küldje hozzá az adott portra érkező kéréseket, de nekem ez még sose működött.
2019. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak egy példa, Telekom Speedport digitális elosztónak nevezett eszköz, webes felületére belépni, UPnP pipa, onnan kezdve a uTorrentet már csak el kell indítani.

Nem kell fix port stb.

Előtte a klasszikus ADSL volt, router-modemen portot kellett nyitni, uTorrentet is fix portra állítani.

Mindez persze a feltöltést befolyásolja. Letöltés (vagy lassú letöltés) enélkül is elindul.

uTorrent utolsó normális verziója mellesleg a 2.0.4 (build 22967), amibe még nem raktak semmi felesleges sallangot.

Sok éves verzió, ezért laikusok szeretnek biztonsági résre gondolni, de ez butaság egy ilyen program esetében, ami csak letöltöget.

Hogy mit tölt le valaki és mire kattint, az nem ezen a programon múlik.

2019. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Könnyebb a Windows 10-re fogni hogy nemi szerv vagy
2019. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát az újabb uTorrent már bányászgat egy kis kriptvalutát is az ember számítógépén. Persze kikapcsolható, de a laikus felhasználók erről mit sem fognak tudni. Nekem amikor először feltűnt, hogy kissé sok CPU-t használ, gyorsan lecseréltem qBitTorrentre és csodák csodája az negyed annyira sem tekerte a procit ...aztán később röppentek fel a hírek, hogy valami csalafintaság van az uTorrent kódjában. Kár érte, mert tényleg magasan a legjobb a felhasználó felülete. Mondjuk manapság már NAS-t használok torrentezésre, azon meg Transmission torrent kliens van, szép és egyszerű, Synology által gyártott/testreszabott felhasználói felülettel.
2019. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!