Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha van egy CD-m rajta 2013-as...

Ha van egy CD-m rajta 2013-as excell tudok belőle USB excell telepitőt csinálni? Ha igen hogyan? Csak átmásolom róla a fileokat, vagy valami lemezkép megoldás kell hasonloan a win7 USB telepitőhöz? (Gondolom itt nem kell boot USB)

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 10:57
 1/6 Robivosi ***** válasza:
Így van, nem kell boot usb-t csinálnod. Egyszerűen másold át a CD-ről a mappákat és a fájlokat.
2019. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az adat SSD azt jelenti hogy nem fut rajta rendszer. A rendszer SSD pedig azt jelenti amikor rendszer fut rajta, amiről induláskor bootolt a gép. Olyan SSD-t amin rendszer van lehet adat SSD-ként is használni, pl. külső SSD-ként vagy ha D ként vagy egyébként van beállítva. Ilyenkor másik mghajtóról fut a rendszer.


Amit nem értek, egy rendszer SSD-t adat ssd-ként külső ssd-ként rátettem egy másik gépre, adatot vittem rá a gyökérmappában levő külön mappába, majd elvittem egy harmadik géphez s ott olvasnám. óriás pendrájvként használtam. S most ez a gép nem látja, de nem értem miért nem. Jogoultsági kérdés nem volt, olyannak kéne lennie mintha pendrájvot használnék, amin volt korábban is adat.

2019. márc. 1. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi van a CD-n? Milyen fájlok? Telepítéskor setup.exe indításával megy általában.


Lehet, hogy a Rufus csinál ISO-ból USB-s telepítőt is, még nem próbáltam, csak tipp.

2019. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elnézést az elöző irásomat rossz helyre irtam nem ide akartam. szóval egy sima excell telepitő, boot nincs rajta hanem csak egy kezdő inditó fálj. csak azt nem tudtam hogy ha minden fáljt átmássolok akkor átmegy e ténylegesen minden. lehet azzal kevertem, hogy rendszer meghajtót nem lehet így másolni, csak klónozni.
2019. márc. 1. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Elindítod a setup-ot, és az kibontja a programfiles-ba a telepítőt, mennie kell cd-ről. De MS Office része az excell, meg a többi...word stb.
2019. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az alapgond az h a laptopban rossz a cd olvasó, ezért kéne másik géppel USB telepítőt csinálnom a cd-ből
2019. márc. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!