Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha egy nagy méretű programot...

Ha egy nagy méretű programot rossz meghajtóra (C) telepítettem fel, át tudom helyezni a jóra (D)?

Figyelt kérdés
Sajnos csak azon van hely. Elég időigényes lenne újratelepíteni a másik meghajtón. Hogyan tudnám ezt megoldani? Ha lehet ilyet, hogyan kell?

2019. márc. 1. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
olyan 90%, hogy nem lehet csak ugy atmasolva attenni. altalaban rengeteg helyre bejegyzik magukat a programok a registry-be, ugyhogy minden egyes helyet ki kene javitani a mozgatas utan. ha valami kimarad, jonnek a random, megmagyarazhatatlan hibak, osszeomlasok.
2019. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem :( köszönöm a segítséget, akkor majd újratelepítem
2019. márc. 1. 21:11
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Windows 10?


1.

Vista óta van lehetőség átirányításra pl. parancssorból:

mklink /J "d:\áthelyezett program új mappája" "c:\program eredeti mappája"


A link létrehozása előtt hozd létre az új mappát és másold át az eredetiből a tartalmat.

Az eredeti mappa a link létrehozásánál ne létezzen. (nevezd át, vagy töröld)

A parancssort rendszergazdaként indítsd, vagy PowerShell-ben alternatíva:

[link]


2.

Ha egy HDD/SSD-n van a "C" és "D" partíció is, akkor a partíciók átméretezésével is "átküldhetsz" szabad helyet.

https://www.youtube.com/watch?v=LMhaquGqXkw

[link]

2019. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!